• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер

Новини

02.05.2018

Вдруге під час 3rd INTERPIPE Dnipro Hahf Marathon відбудеться cімейний забіг Family Run

 

Другий рік поспіль під час дніпровського півмарафону INTERPIPE Dnipro Half Marathon відбудеться Family Run – сімейний забіг на 2 км.

 

Family Run – це можливість подарувати своїй родині велике спортивне свято, яскраві емоції та гарні спогади. Дистанцію 2 км може подолати будь хто, навіть без спеціальної підготовки, адже її можна пройти. Саме тому взяти участь у Family Run може сімейна команда у будь-якому складі, навіть батьки з маленькими дітлахами на руках та у візочках. На фініші кожен учасник отримає фірмові футболки.

 

Минулого року компанія Run Ukraine – організатор дніпровського півмарафону ініціювала створення нового старту і тепер його з нетерпінням чекають учасники і вже 20 травня спортивні та дружні сімейні команди вийдуть на старт.

Для того аби взяти у спортивному сімейному святі необхідно лиш е завчасно зареєструватися на офіційному сайті https://interpipe.dniprohalfmarathon.org/ .

 

Довідка:

3rd INTERPIPE Dnipro Half Marathon – це біговий захід, участь у якому доступна для кожного. Традиційно організатори пропонують учасникам три індивідуальні дистанції: 21, 0975 км, 5 км та 2 км, а звична усім дистанція 10 км цього року буде у вигляді естафети 2х10, також у програмі естафета 4х5 км.

Титульний спонсор – INTERPIPE.

Організатор – Run Ukraine.

Співорганізатор – біговий клуб Start Dnipro.

 

Для ЗМІ:

реліз укр.: https://goo.gl/itXmrx

реліз рос.: https://goo.gl/fmJpsq

 

Контакти:

Оксана Модієвська

email: [email protected]

тел.: 050 243 71 50

Вікторія Веремієнко

email: [email protected]

тел: 067 995 27 67