• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер

Бігова Ліга Українських Мейджорів 2022

 

Регламент Бігової Ліги Українських Мейджорів 2022

 

 

Бігова Ліга Українських Мейджорів від Run Ukraine — серія бігових заходів, що відбуваються впродовж календарного року у різних містах України.

У сезоні 2022 року Бігова Ліга об’єднає п’ять масштабних бігових стартів: в Одесі, Львові, Дніпрі та два — у Києві. 

Відкриватиме сезон Київський півмарафон, який, як і раніше, відбудеться у квітні, далі бігтимемо у Дніпрі та Львові, у вересні — в Одесі, а в жовтні завершатиме сезон Київський марафон, який у 2022 році відбудеться вже 13-й раз поспіль.

Календар Бігової Ліги Українських Мейджорів 2022:

Бігова Ліга Українських Мейджорів 2022 розрахована на бігунів-любителів.  Учасники бігових заходів можуть взяти участь у забігах на дистанціях 21.0975 км та 42.195 км та накопичувати бали за результатами змагань. За підсумками сезону серед жінок та чоловіків визначаються переможці, які здобули найбільше балів.

Бали накопичуються залежно від дистанції, яку вони долають, свого результату серед інших атлетів та часу, який знадобився їм для подолання дистанції. До рейтингу Бігова Ліга Українських Мейджорів включаються усі бігуни-любителі, які взяли участь хоча б у одному забігу Ліги на дистанціях 21,0975 км або 42,195 км упродовж календарного року.

Для учасників, які подолають усі п’ять стартів, передбачена особлива шоста медаль — фінішера Бігової Ліги-2022.

Важливо! Ознайомся з регламентом Бігової Ліги Українських Мейджорів 2022.

Чекаємо на тебе! Давай #бігтиразом у 2022 році!