• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер

Для ЗМІ

12.05.2017

У Дніпрі в рамках INTERPIPE Dnipro Half Marathon пройде благодійний забіг “Переможці”

28 травня у Дніпрі під час INTERPIPE Dnipro Half Marathon відбудеться благодійний забіг “Переможці” на дистанцію 2 км. Це другий символічний забіг, що проходить в рамках бігової ліги Run Ukraine Running League 2017. Старт протягом року відбудеться у п’яти заходах в чотирьох містах України: Києві, Дніпрі, Одесі, Львові.  

Мета забігу – зібрати кошти на придбання спортивних протезів для ветеранів АТО, що стали героями однойменного мультимедійного проекту ТСН (новини на телеканалі 1+1) і журналу VIVA! Кожен охочий може долучитися до символічного забігу заради допомоги. 50% стартового внеску буде перераховано на придбання спортивного протезу. Під час першого забігу “Переможці”, що пройшов 9 квітня в рамках Київського півмарафону, завдяки небайдужим учасникам було зібрано 100 тисяч гривень на спортивне протезування для Олексія Авенасяна, що служив у 55-й артилерійській бригаді, Запорізька область; він був поранений в Іловайському котлі. Куратор мультимедійного проекту “Переможці” – Соломія Вітвіцька.  

У 2017 році компанія Run Ukraine, організатор Run Ukraine Running League 2017, стала спортивним партнером проекту “Переможці”. Окрім організації благодійного забігу, Run Ukraine розробляє для ветеранів АТО програму підготовки до бігових змагань.

Для тих, хто вперше бере участь у Дніпровському півмарафоні, старт на дистанції 2 км стане символічним, адже ми пропонуємо зробити не просто перший крок до великих дистанцій, а підтримати ветеранів АТО. Нам вдалося це зробити у Києві і ми впевнені, що наших героїв підтримають у Дніпрі. Маємо надію, що забіг “Переможці” допоможе воїнам повернутися до активного щасливого життя, на яке вони заслуговують”, – коментує директор з маркетингу та комунікацій Run Ukraine Вікторія Веремієнко.

Збір благодійних коштів став невід’ємною частиною бігових заходів компанії Run Ukraine, долучитися до яких може кожен українець. Здолати дистанцію 2 км у вільному темпі можливо навіть без спеціальної підготовки.

Реєстрація на благодійний забіг “Переможці” триває на офіційному сайті dniprohalfmarathon.org. Другий рік поспіль INTERPIPE Dnipro Half Marathon відбувається за підтримки Дніпровської міської ради, Федерації легкої атлетики Дніпра та безпосередньо її президента – Марини Філатової. Цього року захід відбувається в рамках програми мера міста Дніпро Бориса Філатова «Спортивна столиця».

 

Титульний спонсорINTERPIPE.

Організатор – Run Ukraine.

Співорганізатор – біговий клуб Start Dnipro.

Контакти для ЗМІ:

Дар’я Савченко

моб.тел: + 38067 209 57  54

email: [email protected]

Вікторія Веремієнко

моб.тел: +380 67 995 27 67

email: [email protected]