• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер

Для ЗМІ

30.01.2018

ІНТЕРПАЙП – титульний спонсор Interpipe Dnipro Half Marathon ще на три роки

Компанії Run Ukraine та ІНТЕРПАЙП подовжили співпрацю. Згідного нового контракту, ІНТЕРПАЙП залишається титульним спонсором найбільшого бігового заходу у Дніпрі –  Interpipe Dnipro Half Marathon, ще на три роки.

«Для нашої компанії та всієї бігової спільноти, в тому числі компанії ІНТЕРПАЙП  – це важливий історичний момент, коли ми переходимо від короткострокового до довгострокового планування з метою виведення події на міжнародний рівень та розвитку корпоративної культури. Це не привід розслабитися і просто робити івент, це фундамент, який дає можливість для подальшого розвитку бігової події. Такий досвід ми хочемо застосовувати у всіх подіях Run Ukraine Running League», – коментує генеральний менеджер компанії Run Ukraine, Дмитро Черніцький.

«Біг  – це тренд, який захопив весь світ. Бостон, Нью-Йорк, Берлін, Токіо… Що об’єднує ці міста? Біг. Дуже приємно, що Дніпро теж приєдналося до бігової спільноти і довело, що це не лише місто заводів та ракет. Півмарафон вже став справжнім святом для міста, на яке приїжджають не тільки зі всієї України, а й із-за кордону. Вже два роки ми підтримуємо такий загальносвітовий тренд і хочемо, щоб як можна більше людей у нашому місті стали частиною бігової спільноти. Кількість учасників щороку зростає. В першому Interpipe Dnipro Half Marathon брали участь 1400 учасників із дев’яти країн, у другому – 2500 учасників із 13 країн. Приємно констатувати, що серед них і співробітники ІНТЕРПАЙП. Минулого року наша корпоративна команда налічувала близько 250 учасників. Для багатьох біг став вже частиною життя. Маємо надію, що цього року фанів бігу буде ще більше», – коментує директор з корпоративних відносин ІНТЕРПАЙП Дмитро Кисилевський.

Run Ukraine та ІНТЕРПАЙП співпрацюють з 2016-го року, коли у Дніпрі відбувся перший півмарафон. За два роки проведення забігу участь у ньому взяли близько 4000 тисяч професійних бігунів та спортсменів-аматорів з різних країн світу. Традиційно, серед них і корпоративна команда ІНТЕРПАЙП. Крім того, тисячі вболівальників долучилися до бігового руху в Дніпрі.

3-й Interpipe Dnipro Half Marathon відбудеться 20 травня. У програмі півмарафону заплановані три індивідуальні забіги на дистанціях: 21,0975 км, 5 км, та 2 км. У 2018 році вперше пройде естафетний забіг: 1х10 км + 1х11,0975 км та естафета для чотирьох учасників: 3х5 км + 1х6,0975 км. Традиційно організатори півмарафону запропонують маленьким учасникам вийти на старти дитячих забігів: 1 000 м, 500 м та 100 м. Участь для дітей у забігах на цих дистанціях безкоштовна.

Interpipe Dnipro Half Marathon – є одним із етапів бігової ліги Run Ukraine Running League, що включає у себе старти в п’яти містах України.

Довідка:

ІНТЕРПАЙП – українська промислова компанія зі штаб квартирою у Дніпрі, яка спеціалізується на виробництві безшовних труб та коліс для залізничного транспорту.  Продукція ІНТЕРПАЙП постачається у 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи.

Run Ukraine

Run Ukraine – організатор найбільш масштабних бігових подій України. З 2010 року компанія провела більше 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів. Місія Run Ukraine – організовувати спортивно-масові заходи найвищого рівня та надихати людей займатися бігом.  

Компанія є організатором бігової ліги «Run Ukraine Running League», що включає у себе шість заходів у п’яти містах України. Це:

Сайт компанії: runukraine.org

Контакти для ЗМІ:

Юлія Бєляєва

email: [email protected]

Вікторія Веремієнко

email: [email protected]