• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер

Відправка та отримання стартових пакетів

 

Відправка та отримання стартових пакетів

Стартовий пакет з медаллю та стартовим номером кожен учасник, (який зареєструється до 9 листопада), отримає Новою поштою напередодні заходу. 

Учасники, зареєстровані під час пізньої реєстрації (після 9 листопада), отримають стартовий пакет після заходу.

 

Реєстраційний внесок, сплачений учасником Змагання, не підлягає поверненню ні за яких обставин, в тому числі, але не виключно: якщо учасник Змагання не може взяти участі у Змаганні, завершити обрану дистанцію, не вкладається в установлений ліміт часу, а також якщо учасник дискваліфікований або Змагання скасовано на тлі непередбачуваних наслідків пандемії COVID-19 або через форс-мажорні обставини і т.д.

 

Реєстрація учасника анулюється, якщо під час реєстрації ним були надані неточні та/або помилкові дані. У разі анулювання реєстрації грошові кошти не повертаються.

Оплачена реєстрація не може бути відмінена і стартовий внесок не повертається.

Отримання Стартового пакету можливо за тиждень до старту шляхом доставки компанією “Нова пошта”. Ця послуга є платною. Учасник має придбати сертифікат на оплату послуг доставки. Ця послуга може бути дозволом для участі у форматі “он-лайн”, коли учасник долає дистанцію в цей же день але в іншому місті.

 

Стартові пакети надсилаються за допомогою сервісу компанії “Нова пошта” на відділення вказане у особистому кабінеті учасника.

 

В «стартовий пакет» учасника на дистанції 21.0975 км включені:

 

В «стартовий пакет» учасника на дистанції 4.2 км включені:

 

В «стартовий пакет» учасника на дистанції 10 км включені:

В «стартовий пакет» учасника на дистанції Командний забіг 4х10 км включені:

 

В «стартовий пакет» учасника естафети 3х5+1х6.0975 км включені:

 

В «стартовий пакет» учасника на дистанції Командний забіг 4х21.0975 км включені:

 

В «стартовий пакет» учасника на дистанції Командний забіг 2х21.0975 км включені:

 

В «стартовий пакет» учасника на дистанції 1000м/500м/100м включені:

 

Учасник повинен отримати замовлений товар на відділені Нової пошти. Через 7 днів пакет буде повернуто організатору. У день видачі стартового пакету право власності на товар переходить до учасника, незалежно від того, з’явився він чи ні. Якщо він не з’явився, організатори беруть на себе збереження товару протягом одного календарного місяця з дня забігу. Протягом календарного місяця з дня забігу учасник може або отримати його безпосередньо від організаторів, або оформити пересилку товару поштою за свій рахунок. Після закінчення одного календарного місяця з дня забігу з організаторів знімається будь-яка відповідальність за збереження товару, і вони отримують право утилізувати його в будь-який момент.

Учасник Змагання, який не мав можливості взяти участь у Змаганні, може отримати стартовий пакет протягом 30 календарних днів після проведення Змагання в офісі організатора Змагання, повідомивши йому на електронну пошту: [email protected], або залишити прохання надіслати стартовий пакет на вказану адресу.

Доставка стартових пакетів здійснюється за рахунок замовника. За можливості організатор залучає партнерів для надання безкоштовної доставки.