• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер

5 чудес. ИНТЕРПАЙП СТАЛЬ

ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ – це перший завод, побудований «з нуля» за роки незалежності України, а також найбільший електросталеплавильний комплекс в Європі і СНД.

Тут гармонійно поєдналися інноваційні технології, нова культура виробництва і сучасне мистецтво.

Поєднати виробництво з мистецтвом на ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ допоміг сучасний датсько-ісландський художник Олафур Еліассон. Він створив 5 арт-об’єктів під загальною назвою «Dnepropetrovsk Sunrise» («Дніпропетровський схід») прямо на території заводу.


  1. Дніпропетровський схід. Це — штучне сонце, загальна вага якого складає 350 тонн. Висота об’єкта 60 метрів. Вдень штучне сонце заряджається від променів справжнього сонця і деякий час світиться, але після того як світло згасає, всередині вмикаються спеціальні ліхтарі, які і освітлюють місто.

5 чудес -1

 

  1. Твій тунельний час. Ворота заводу складаються з трубних конструкцій. Ширина воріт дозволяє проїхати двом вантажівкам водночас. Форма тунелю змінюється залежно від точки зору, з якої він розглядається.

 2 5 чудес

 

  1. Твій вогненний візерунок. Малюнок на фасаді підприємства, який символізує невидиме тепло, звільнене в процесі виробництва.

3 5 чудес

 

  1. Матеріал – це рух. Величезні дзеркала на стіні в головному цеху, що нагадують захід сонця на різних стадіях і символізують краплі сталі в різних станах.

 5 чудес 4

 

  1. Твій міст роздумів. 22-метровий міст, що з’єднує побутові приміщення та цехи, складається з безлічі дзеркал і сферичних об’єктів, що нагадують сонячну систему.Вогні всередині сфер і поручнів освітлюють прохід. Робітники, що проходять крізь прохід, потрапляють в нескінченний простір.

Интерпайп 5 чудес

 

 


 

Новий завод відкритий для відвідування. Під час регулярних екскурсій гості можуть познайомитися з інноваційними сталеплавильними технологіями, а також долучитися до кращих світових зразків сучасного мистецтва.

Екскурсії проходять у будні дна та в суботу 3 рази на день: 10.00, 13.00, 16.00. Тривалість кожної екскурсії 1 – 2 години. Можна приїжджати з дітьми, але лише у віці від 13 років.

Захисні каски і жилети видаються перед екскурсією.

 

5 5 чудес

Отримати додаткову інформацію або записатися на екскурсію можна за телефоном:

(067) 622-56-10. (в будні дні з 9:00 до 17:00)