• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер

Новини

30.07.2020

Ювілейний Дніпровський півмарафон відбудеться в онлайн-форматі через пандемію

Ювілейний Дніпровський півмарафон 5th INTERPIPE DNIPRO HALF MARATHON у 2020 році відбудеться онлайн через пандемію коронавірусу COVID-19. Про це повідомила компанія-організатор Run Ukraine.

“Ми довго виношували це рішення. Ми знаємо, що таке багатотисячний старт та які неповторні емоції він дарує бігунам. Ми до останнього сподівалися, що захворюваність піде на спад, карантин скінчиться, і тисячі людей вийдуть на старт без ризику для себе та своїх близьких. Ми спілкувалися з медпрацівниками та місцевою владою та шукали саме той формат, за якого бігуни зможуть безпечно подолати свої дистанції”, – поділився генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.

Цьогоріч Дніпровський півмарафон мав відбутися вже вп’яте. Очікувалося, що в 5th INTERPIPE DNIPRO HALF MARATHON візьмуть участь близько 6000 бігунів-любителів та професіоналів з України та з-за кордону.

“На жаль, майже неможливо спрогнозувати, чи вдасться провести бодай один біговий захід офлайн. Є ризик того, що їх доведеться скасовувати в останній момент: за тиждень чи навіть за добу, як це було з півмарафоном у Парижі, – зазначив Дмитро Черніцький. Ми можемо змиритися і сидіти вдома, аж доки пандемія не завершиться. Але хіба це у стилі бігунів? Ми знаємо, що таке долати межі можливого. Ми не вміємо рівно сидіти на місці та миритися з обставинами”.

Дніпровський півмарафон 5th INTERPIPE DNIPRO HALF MARATHON – це один з етапів всеукраїнської бігової Ліги Under Armour Ukrainian Majors Running League. Цьогоріч вона повністю переходить в онлайн-формат.

INTERPIPE DNIPRO HALF MARATHON – це знакова спортивна подія для всього міста. Але, на жаль, епідеміологічна обстановка зараз не дозволяє проводити події такого масштабу. Ми дуже засмучені, що в цьому році нам не вдасться зібрати всіх любителів бігу разом. Ми, звичайно, готувалися до марафону, готувалися спортсмени, наші співробітники і співробітники багатьох дніпровських компаній, яких нам вдалося закохати в біг. Але здоров’я людей понад усе. Тому в 2020 наш забіг пройде в онлайні, а очно ми зустрінемося вже в 2021 році”, – зазначила Людмила Новак, начальник управління комунікацій ІНТЕРПАЙП.

Кожному бігуну, зареєстрованому на 5th INTERPIPE DNIPRO HALF MARATHON, Run Ukraine надасть декілька варіантів подальших дій, тож учасник зможе обрати найбільш оптимальне для себе рішення. Зокрема, він зможе:

УВАГА! Для того, щоб скористатися наведеними можливостями, напишіть на [email protected] до 31 липня ВКЛЮЧНО. В іншому випадку ваша реєстрація буде автоматично перенесена на участь в онлайн-форматі.

Нагадаємо, у 2020 році Бігова Ліга Українських Мейджорів відбудеться онлайн та об’єднає 5 бігових заходів:

Харківський півмарафон 1st RUN UKRAINE KHARKIV HALF MARATHON та запорізький півмарафон 4th ZAPORIZHSTAL HALF MARATHON у 2020 році не відбудуться.

 

З деталями щодо перенесення заходів Бігової Ліги Українських Мейджорів в онлайн можна ознайомитися тут:

 

Можливості для учасників, які були зареєстровані на заходи Ліги у 2020 році, викладені тут: