До старту
залишилось
sponsor
  • Титульний партнер
  • Офіційний хронометрист
  • Офіційний водний партнер
  • Партнер забігу 10 км
До старту
залишилось
sponsor

Для ЗМІ

08.05.2018

Вперше під час 3rd INTERPIPE Dnipro Half Marathon відбудеться благодійний фандрайзинг марафон

 

Щоб зробити добру справу, не обов’язково чекати завтрашнього дня – зробіть її сьогодні. Компанія Run Ukraine , організатор міжнародного Дніпровського півмарафону 3rd INTERPIPE Dnipro Half Marathon разом з Українською біржею благодійності , пропонують кожному охочому долучитися до благодійної ініціативи – “Фандрайзинг марафону- 2018. Дніпро” , завдяки якому будуть зібрані кошти на підтримку проектів від 3 фондів.

 

Фонди-учасники:

  1. Відкриті долоні
  2. Помагаєм
  3. Kiddo

 

“Для нас “Фандарйзинг марафон”, як соціальна ініціатива вже став традицією. Це вже дев’ятий за ліком фандрайзинговий марафон, який ми проводимо з 2014 року. Завдяки підтримки та ресурсам Української Біржі Благодійності та нашого бігового духу відбуваються важливі зміни у житті сотні людей. Ми вже допомогли ветеранам АТО здобути спортивне протезування, дітям з синдромом Дауна – покращити умови для навчання, онкохворим дітлахам – отримати оперативну медичну підтримку. Це лише невеликий перелік добрих справ, які наші учасники зробили за ці роки. Ми продовжуємо підтримувати та розвивати цю традицію і пропонуємо долучитися до неї усім небайдужим дніпрянам ”, – коментує директор з маркетингу та комунікацій Run Ukraine Вікторія Веремієнко.     

 

Для того, аби стати частиною Фандрайзинг марафону , достатньо обрати благодійний фонд, проект та фандрайзера, який вам до вподоби. Збір благодійних коштів триватиме з 7-го до 25 травня включно на платформі Української біржі благодійності” .

Напередодні 3rd INTERPIPE Dnipro Half Marathon фандрайзери від кожного фонду будуть готуватися до забігів та привертати увагу до актуальних проблем, закликаючи інших жертвувати кошти.

 

Офіційний сайт Дніпровського півмарафону https://interpipe.dniprohalfmarathon.org/

Офіційний сайт УББ – ubb.org.ua

 

Для ЗМІ:

Прес-реліз укр.: https://goo.gl/WK7t8U
Прес-реліз рос.: https://goo.gl/MWN5Vg

 

Контакти для ЗМІ:

Оксана Модієвська

моб.тел: + 38050 243 71 50

email: [email protected]

 

Вікторія Веремієнко

моб.тел: +380 67 995 27 67

email: [email protected]