До старту
залишилось
sponsor
 • Генеральний медіа спонсор
 • Генеральний медіа спонсор
 • Титульний спонсор
 • Генеральний медіа спонсор
 • Фітнес партнер
 • Офіційний спортивний партнер
 • Партнер дистанції
 • Офіційний хронометрист
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Офіційний водний партнер
 • Офіційний продуктовий партнер
 • Партнер дистанції
До старту
залишилось
sponsor

Новини

06.03.2019

Відкрито реєстрацію в біговий телепроект CORPORATE RUNNERS

 

Титульний спонсор Interpipe Dnipro Half Marathon промислова компанія ІНТЕРПАЙП запрошує дніпровські компанії до участі в новому біговому телепроекті – CORPORATE RUNNERS, в межах якого на 11 каналі вийде 8 програм про корпоративні бігові спільноти Дніпра.

 

«ІНТЕРПАЙП чотири роки активно розвиває власну бігову спільноту – в компанії успішно діє корпоративний біговий клуб. За рахунок компанії його члени тренуються із професійним тренером, мають змогу консультуватися із експертами зі здорового способу життя, безкоштовно приймають участь у спортивних змаганнях. Вступити в спільноту може кожен із 12 тисяч співробітників компанії, жодних обмежень.

 

Ми знаємо, що багато дніпровських компаній також підтримують цінності здорового способу життя. Десятки компаній, так само як і ми, розвивають власну корпоративну бігову культуру, а ще більше – хотіли б це робити. В CORPORATE RUNNERS ми покажемо корисні та цікаві кейси. Запрошуємо дніпровські компанії використати цю можливість і посилити свій біговий рух разом з нами», – прокоментував директор з корпоративних відносин ІНТЕРПАЙП Дмитро Кисилевський.

 

 

Протягом квітня та травня кожна команда-учасник CORPORATE RUNNERS відвідає тренування з Олександрою Гришиною – тренером проекту, чемпіонкою України з тріатлону в 2016, 2017 роках, призером Israman 2019 (одним із найскладніших в світі змагань з тріатлону) та стане героєм однієї з тематичних телевізійних програм проекту, який транслюватиметься на 11 каналі.

В програмах висвітлимо особливості бігової підготовки початківців та досвідчених бігунів. Також розкажемо по лідерів корпоративних бігових команд, приклади зручної для співробітників-бігунів інфраструктури, вплив спортивних результатів на професійні, бігові лайфхаки тощо (запрошуючи команду в конкретну програму, зважатимемо на особливості корпоративної бігової культури в компанії).

 

В фіналі проекту, 26 травня, безпосередньо на 4th Interpipe Dnipro Half Marathon телеглядачі знову зустрінуться із учасниками проекту під час прямих включень із стартового містечка та бігової траси.

До участі запрошуємо компанії Дніпра, які придбали (або планують) від 10 стартових слотів на 4th Interpipe Dnipro Half Marathon та мають цікавий досвід розвитку корпоративної бігової культури. Участь в проекті безкоштовна для компаній-учасників та членів їхніх корпоративних команд.

Максимальна кількість компаній-учасників – 24.

Кількість співробітників компанії-учасника, задіяних безпосередньо в проекті CORPORATE RUNNERS обговорюється та може варіюватися від 5 до 30.

 

Хочете додати в 4th Interpipe Dnipro Half Marathon корпоративний колір своєї компанії? Приєднуйтесь до CORPORATE RUNNERS. Реєстрація до 17 березня: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc8dRNPUcUw61o966oMnGSvTRXRPPCeEhA65yMwXzJhM9HSBw/viewform

 

ІНТЕРПАЙП залишає за собою право вибрати найцікавіші кейси та відмовити іншим учасникам. Додаткова інформація: (067) 567-65-72.