• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер

Новини

12.10.2021

Відкрито реєстрацію на забіг для ветеранів АТО “Ветеранська десятка”

Розпочато реєстрацію на забіг для ветеранів АТО/ООС “Ветеранська десятка”, який відбудеться 14 листопада на 6-й ІНТЕРПАЙП ДНІПРО ПІВМАРАФОНІ 2021.

 

Забіг “Ветеранська десятка” започатковано спільно з Національною радою спортивної реабілітації захисників України за підтримки Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадима Свириденка.

 

Участь у “Ветеранській десятці” безкоштовна. Для того, щоб взяти участь у забігу, необхідно мати посвідчення учасника бойових дій та подати заявку.

 

Участь у “Ветеранській десятці” можуть взяти:

 

Ліміт учасників — 50 осіб.

 

Процедура реєстрації на забіг “Ветеранська десятка”

 

Щоб зареєструватися на забіг “Ветеранська десятка” необхідно заповнити гугл-форму, де обов’язково потрібно вказати номер посвідчення учасника бойових дій (УБД) та надати його скан-копію.

 

Подати заявку

 

Увага! Заповнення анкети ще не гарантує участь у забігу.

 

Після заповнення анкети, надані документи перевірятиме Нацрада спортреабілітації захисників України (перевірка здійснюється протягом тижня). Лише після підтвердження ваше прізвище з’явиться на сайті у списку зареєстрованих учасників.

 

Список зареєстрованих учасників ви можете знайти на сайті заходу у розділі “Учаснику” (підрозділ “Список учасників”, де необхідно вибрати дистанцію “Герої нації 10 км”).

 

Увага! Якщо вас немає в списку з незрозумілих вам причин, напишіть, будь ласка, лист на електронну адресу [email protected].