• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер

Новини

16.12.2021

Відкрито реєстрацію на 7-й ІНТЕРПАЙП ДНІПРОВСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2022

У 2022 році Run Ukraine проведе в Дніпрі масштабний біговий старт — 7-й ІНТЕРПАЙП ДНІПРОВСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2022, який відбудеться 22 травня.

Дніпровський півмарафон — найшвидший півмарафон в Україні, який проходить у центрі Дніпра у два кола. Ця траса вважається найшвидшою, оскільки містить мінімальний перепад висот, а тому ідеально підходить для покращення свого результату та встановлення personal best. 

До того ж це чудова можливість розширити бігові горизонти та відкрити для себе нове місто України.

В рамках заходу відбудуться індивідуальні забіги на 21 км, 10 км та 4,2 км. Окрім індивідуальних дистанцій, передбачені також естафета, Ветеранська десятка та дитячі старти. Це дозволить кожному учаснику знайти свою дистанцію та здобути пам’ятну медаль.

Тож мерщій реєструйся та давай #бігтиразом у 2022 році!

Організатор — Run Ukraine

Титульний партнер — ІНТЕРПАЙП

 

Нагадаємо, 7-й ІНТЕРПАЙП ДНІПРОВСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2022 — другий етап Бігової Ліги Українських Мейджорів 2022 від Run Ukraine. 

Календар Бігової Ліги Українських Мейджорів 2022:

Для учасників, які подолають усі п’ять стартів, передбачена особлива шоста медаль — фінішера Бігової Ліги-2022.

Довідка:

ІНТЕРПАЙП — українська промислова компанія, що спеціалізується на виробництві труб та коліс для залізничного транспорту. Основна виробнича діяльність ведеться в Україні, штаб-квартира розташована у місті Дніпро.

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів.

Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати і мотивувати людей займатися бігом.