• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер

Новини

02.04.2020

Через коронавірус змінено дати проведення бігових заходів від Run Ukraine у 2020 році

Усі заходи Under Armour Ukrainian Majors Running League 2020 будуть проведені у другому півріччі

У зв’язку зі світовою пандемією коронавірусу COVID-19 та карантинними заходами в Україні та задля безпеки учасників бігових заходів компанія-організатор Run Ukraine прийняла рішення про зміну календаря Бігової Ліги Українських Мейджорів 2020.

Усі сім заходів відбудуться у другому півріччі 2020 року:

Усі реєстрації зберігаються за учасниками та будуть актуальними для нових дат проведення заходів. Якщо нова дата виявиться незручною для учасника, він зможе перереєструватися на будь-який інший забіг Ліги. Для цього до 1 липня 2020 року потрібно написати на пошту [email protected].

Розуміючи, що через перенесення заходів багатьом бігунам доведеться переглядати свої плани на цей біговий сезон, ми в Run Ukraine переглянули правила отримання медалі фінішера Бігової Ліги Under Armour Ukrainian Majors Running League. Так, учасникам буде дозволено пропустити один старт. Тож фінальну медаль фінішера Бігової Ліги Українських Мейджорів отримають всі бігуни, які упродовж сезону візьмуть участь у 6 або 7 заходах Ліги.

Осінь 2020 року буде мегабіговою. Найбільші українські та світові старти, які були заплановані на березень, квітень, травень, відбудуться восени. П’ять із шести світових мейджор-марафонів пройдуть упродовж 8 осінніх тижнів. Це глобальна світова тенденція.

Ми планували сезон 2020 зовсім по-іншому. Але це реальність, з якою зіштовхнувся весь світ, це реальність, яка завдала потужного удару і біговим організаторам, і українській та світовій економіці. 

Друзі-бігуни! Обираючи між вітчизняним та зарубіжним стартом цієї осені, підтримайте українських організаторів. Це саме той момент, коли ваша особиста громадянська позиція має вирішальне значення для цілої галузі і української економіки загалом.

Вже зовсім скоро ми нарешті зустрінемося на стартах, щоб бігти, як і раніше, разом.

А поки що просимо вас не зупинятися, продовжувати тренування і #тримати_дистанцію

Залежно від розвитку пандемії в Україні та світі в календарі можливі зміни.

 

Довідка:

Заходи Under Armour Ukrainian Majors Running League 2020 зберуть на стартах понад 55 тисяч учасників. 

Планувалося, що сезон наймасштабнішої бігової ліги України розпочнеться 4-5 квітня Київським півмарафоном, у якому мали взяти участь 16 500 бігунів з України та з-за кордону. Втім, через коронавірус організаторам довелося прийняти непросте рішення про його перенесення на осінь.

 

Контакти:

Анастасія Руссу

тел: +380 50 178 11 68

email: [email protected]

Вікторія Веремієнко

моб.тел: +380 67 995 27 67

email: [email protected]