• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер

Новини

19.04.2019

У Дніпрі презентували 4th INTERPIPE Dnipro Half Marathon

 

18 квітня відбулась презентація спортивної події міжнародного рівня – 4th INTERPIPE Dnipro Half Marathon, який відбудеться 26 травня. Варто відмітити зростання кількості шанувальників півмарафону як серед бігунів, так і серед вболівальників – цього року участь в півмарафоні візьмуть майже 5000 спортсменів та любителів з різних країн.

 

Цього року на старт 4th INTERPIPE Dnipro Half Marathon вперше вийдуть світові елітні спортсмени.

 

“Учасників цьогорічного півмарафону Interpipe Dnipro Half Marathon чекає багато новинок: оновлені дистанції, страхування, що входить до складу стартового пакету, екскурсійні програми, збільшений призовий фонд, доставка стартових пакетів “Новою поштою” у інші міста та можливість позмагатися зі світовою елітою та інше. Вже зараз півмарафонців зареєстровано більше, ніж минулого року. Це означає, що біговий рух в Україні стає все більш популярним. І нас, як організаторів цей факт дуже тішить. Друзі, приєднуйтесь до однієї з наймасштабніших бігових подій та давайте створювати спортивну історію нашої країни. До зустрічі 26 травня на 4th Interpipe Dnipro Half Marathon” прокоментував генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.

 

Організатори події, компанія Run Ukraine, розповіли про зміни в дистанціях: у категорії “Індивідуальні забіги” до дистанції 21,0975 км додано дистанцію 10 км, фінішери якої отримають медаль; дистанція 5 км була замінена на Rexona Mini Marathon 4.2 км. Також в рамках заходу будуть проходити командний забіг 4х21 км та естафета 4х5 км, призери яких отримають грошову винагороду.

 

В рамках підготовки до 4th INTERPIPE Dnipro Half Marathon розпочалась серія безкоштовних тренувань Open Run Days, які відбуватимуться впродовж п’яти тижнів у трьох містах України. В Новомосковську та Дніпрі Open Run Days стартували ще минулих вихідних; Нікополь чекає на відкриття тренувань вже цієї суботи.

 

Графік Open Run Days:

Дніпро – 20.04, 27.04, 05.05 на Фестивальному причалі;

Новомосковськ – 20.04, 27.04, 04.05, 18.05 у парку ім. Сучкова;

Нікополь- 20.04, 27.04, 04.05, 18.05 набережна – пам’ятник “Гармата”.

 

12 травня дніпряни зможуть перевірити свою підготовку до майбутнього старту під час тестового забігу Long Training.

 

19 травня відбудеться заключне тренування на міні- заводі ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ у Дніпрі. Це буде пробіжка повз відомих арт-об’єктів всесвітньо-відомого митця Олафура Еліассона. Початок тренування о 9:30. Окрім тренування буде екскурсія сучасним металургійним комплексом.

 

“Я добре пам’ятаю, як брала участь у першому Interpipe Dnipro Half Marathon і от я вже другий рік поспіль я треную учасників Open Run Days. Мене дуже тішить бачити їх щасливі обличчя та обійми на фініші, спостерігати за їх успіхами. Це неймовірні почуття щастя та гордості. Тому, не зволікайте та приходьте на тренування Open Run Days у вашому місті та до зустрічі на фініші” – поділилась враженнями майстер спорту з тріатлону, тренер Open Run Days Олександра Гришина.

 

Титульний спонсор Interpipe Dnipro Half Marathon – компанія ІНТЕРПАЙП. За ініціативи компанії запущений телепроект в рамках підготовки до півмарафону – CORPORATE RUNNERS, в межах якого на одному з місцевих каналів вийде 8 програм про корпоративні бігові спільноти Дніпра. Протягом квітня та травня кожна команда-учасник CORPORATE RUNNERS відвідає тренування з Олександрою Гришиною та стане героєм однієї з тематичних телевізійних програм проекту. Учасниками проекту вже стали – Інтерпайп, Біосфера, АВ металл групп, AMC BRIDGE, SoftServe, VARUS, EVA, Брусничка, КРОК, БУДЬ в UA, Керамплюс, ДЕКА, Піллар, Фрегат та Інформатор.

 

“ІНТЕРПАЙП чотири роки активно розвиває власне бігове співтовариство. Наші співробітники тренуються з професійним тренером, беруть участь у спортивних змаганнях у різних містах України. У минулому році ми вирішили вийти за рамки компанії і почали просувати здоровий спосіб життя і біг серед компаній Дніпра. У 2018 р ми ініціювали проведення проекту Office challenge, в цьому році з’явився проект Corporate Runners. Ми хочемо підштовхнути інші компанії Дніпра мотивувати своїх співробітників бігати.” розповів Дмитро Кисилевський, директор з корпоративних відносин ІНТЕРПАЙП.

 

Призовий фонд 4th Interpipe Dnipro Half Marathon значно збільшиться у порівнянні з минулорічним. У 2019 році він складає 143 000 гривень, що на 56 500 гривень більше за попередній. Переможці головної дистанції отримають 12 000 грн, за друге місце – 10000 грн, за третє – 6000 грн, за четверте – 4000 грн та 2000 грн за п’яте місце. Якщо атлет встановить рекорд траси, то він додатково матиме ще 5000 грн. Цього року бігуни зможуть між собою позмагатися за додаткову грошову винагороду у 5000 грн, якщо подолають головну дистанцію за певний час: чоловіки – за 1:04:00, жінки – за 1:13:50. Збільшаться грошові призові також серед вікових категорій: переможці отримають по 1200 грн, за друге і третє місця – 800 і 500 грн. відповідно.

 

Фінішери головних дистанцій отримають медалі з оновленим дизайном, який базується на зображенні знакового елементу маршруту півмарафону. Основним мотивом естафетних медалей є національний орнамент вишиванки. Всі чотири медалі складаються в довгий візерунок, що дозволяє побачити один цілісний малюнок.

 

Довідка:

4th INTERPIPE Dnipro Half Marathon – найочікуваніша бігова подія Дніпра, що вже стала традиційною для мешканців та гостей міста. Цього року організатори, компанія Run Ukraine та INTERPIPE, очікують понад 5000 бігунів з усієї України та  з закордону. Як завжди, в заході братимуть участь як бігуни-любителі, так і професійні спортсмени. Також свою участь у півмарафоні підтвердили представники світової бігової еліти.