• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер

Новини

22.05.2019

Цими вихідними майже 5 000 людей бігтимуть вулицями Дніпра на 4th Interpipe Dnipro Half Marathon

 

21 травня у будівлі Дніпровської міської ради відбулась прес-конференція з нагоди проведення міжнародного Дніпровського півмарафону 4th Interpipe Dnipro Half Marathon, який відбудеться 26 травня 2019 року. Цього року організатор події, компанія Run Ukraine, планує зібрати рекордну кількість учасників – майже 5 000 бігунів з різних країн світу.

 

“Я радий вітати вас усіх на прес-конференції з нагоди проведення 4th Interpipe Dnipro Half Marathon, який відбудеться вже цими вихідними. Це четвертий рік історії, четвертий рік співпраці із містом, компанією Інтерпайп, федерацією легкої атлетики Дніпра та іншими партнерами і спонсорами. Усі чотири роки ми будували фундамент і вже зараз очікуємо на старті майже 5 000 учасників з усіх куточків України та світу. А найголовнішим є те, що цього року на старт вийдуть світові елітні спортсмени. Я запрошую усіх, хто ще не долучився до події у якості бігунів та глядачів.” поділився враженнями Дмитро Черніцький, генеральний менеджер Run Ukraine.

 

Традиційно Дніпровський півмарафон відбувається за підтримки Дніпровської міської ради, співорганізатором заходу є Громадська організація “Старт Дніпро” – організатор найбільших спортивних подій в м.Дніпро та найбільший біговий клуб. Титульний спонсор Interpipe Dnipro Half Marathon – промислова компанія ІНТЕРПАЙП.

 

Цього року на старт 4th Interpipe Dnipro Half Marathon вперше вийдуть світові елітні спортсмени: цьогорічні переможці 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon: кенійські атлети Санг Бернард Черуійот, Кімелі Дейзі Джепту, а також українські призери київського півмарафону: Роман Романенко, який здолав його найшвидшим серед українців цього року, Вікторія Калюжна, яка встановила рекорд траси у 2018 році та Вернігор Тетяна, яка увійшла до десятки найшвидших атлеток цього року.

 

“Визначна подія, яку вже вчетверте організовує Run Ukraine за сприяння компанії Інтерпайп та міської ради, відбудеться вже цими вихідними. Все місто чекає на цю дуже яскраву, гарну та міжнародну подію, під назвою 4th Interpipe Dnipro Half Marathon. Майже 5 000 учасників різних дистанцій цього року вийдуть на старт, адже Дніпро – спортивна столиця.” зазначив Олександр Шикуленко, заступник міського голови.

 

4th Interpipe Dnipro Half Marathon пропонує дистанції на будь-який смак, тож долучитися до міжнародної бігової спільноти та перевірити свої сили можуть як початківці, так і досвідчені бігуни. Для учасників цього року в рамках бігової події заплановані три індивідуальні дистанції: 21,0975 км, 10 км та міні-марафон 4,2 км. Також в рамках заходу будуть проходити командний забіг 4х21 км та естафета 4х5 км, призери яких отримають грошову винагороду.

Цьогоріч дистанції 4th INTERPIPE Dnipro Half Marathon будуть «розфарбовані» у корпоративні кольори дніпровських компаній. Надихаюсь прикладом ІНТЕРПАЙП, який не тільки підтримує проведення Дніпровського півмарафону, а й активно розвиває власну бігову команду, десятки компаній створили корпоративні бігові спільноти.

 

«Виходячи з власного досвіду, ми розуміємо: просуванню цінностей активного та здорового способу життя сприяє підтримка бізнеса. Тому ми активно залучили дніпровські компанії до розвитку бігової культури. В минулому році звернулися до бізнесу та запросили по одному представнику в програму підготовки бігунів-початківців. І вже в цьому році побачили цілі бігові команди, організовані випускниками. В цьому році ІНТЕРПАЙП реалізував новий проект, в якому приймали участь чисельні корпоративні бігові команди Дніпра. Їх ви побачите на дистанціях півмарафону», – коментує Дмитро Кисилевський, директор з корпоративних відносин ІНТЕРПАЙП.

 

Призовий фонд 4th Interpipe Dnipro Half Marathon значно збільшився у порівнянні з минулорічним. У 2019 році він складає 143 000 гривень, що на 56 500 гривень більше за попередній. Переможці головної дистанції отримають 12 000 грн, за друге місце – 10000 грн, за третє – 6000 грн, за четверте – 4000 грн та 2000 грн за п’яте місце. Якщо атлет встановить рекорд траси, то він додатково матиме ще 5000 грн. Цього року бігуни зможуть між собою позмагатися за додаткову грошову винагороду у 5000 грн, якщо подолають головну дистанцію за певний час: чоловіки – за 1:04:00, жінки – за 1:13:50. Збільшаться грошові призові також серед вікових категорій: переможці отримають по 1200 грн, за друге і третє місця – 800 і 500 грн. відповідно.

 

Фінішери головних дистанцій отримають медалі з оновленим дизайном, який базується на зображенні знакового елементу міста. Основним мотивом естафетних медалей є національний орнамент вишиванки. Всі чотири медалі складаються в довгий візерунок, що дозволяє побачити один цілісний малюнок.

 

Довідка:

4th Interpipe Dnipro Half Marathon – найочікуваніша бігова подія Дніпра, що вже стала традиційною для мешканців та гостей міста. Цього року організатори, компанія Run Ukraine та INTERPIPE, очікують майже 5 000 бігунів з усієї України та з за кордону. Як завжди, у заході братимуть участь як бігуни-любителі, так і професійні спортсмени. Також свою участь у півмарафоні підтвердили представники світової бігової еліти.