• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер

Новини

22.05.2019

Спостерігайте онлайн за другим етапом Run Ukraine Running League 2019

 

26 квітня для вболівальників, які не хочуть пропустити 4th Interpipe Dnipro Half Marathon, відбудеться онлайн-трансляція!

Цього року участь в півмарафоні підтвердили зірки світової бігової еліти зі статусом Silver Label IAAF та Gold Label IAAF. Переможці 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon кенійці Кімелі Даїзі Джепту та Санг Бернард Черуійот повернулись на українську трасу щоб підтвердити титул абсолютних переможців.

 

Українські елітні спортсмени теж не пасуть задніх та, в прямому сенсі, дихають в потилицю кенійським бігунам. Чи залишиться рекорд траси 4th Interpipe Dnipro Half Marathon за українцями, та чи вдасться кенійським спортсменам стати абсолютними переможцями другого етапу Run Ukraine Running League 2019? Відповідь на це питання ми отримаємо лише 26 травня.

Також, на вболівальників очікує запекла боротьба на трасі між лідерами першого етапу Run Ukraine Running League 2019 та ще багато цікавих подій.

 

Не пропустіть можливість побачити протистояння атлетів із світовим ім’ям на власні очі! Дивіться 4th Interpipe Dnipro Half Marathon наживо і будьте в курсі подій найемоційнішого бігового старту країни!

 

Розклад трансляції 26 квітня:

7:50 – 10:00 – ексклюзивно на телеканалі Xsport https://xsport.ua

10:00 – 13:30 – на YouTubе – каналі Run Ukraine https://www.youtube.com/channel/UC5SLObFscHfIv6VKHzoa1Vg