• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер

Новини

03.11.2020

Ранню реєстрацію на ювілейний 5th INTERPIPE DNIPRO HALF MARATHON 2020 ONLINE продовжено до 8 листопада

Друзі, ранній етап реєстрації на заключний захід Бігової Ліги Українських Мейджорів 2020 мав завершуватися вже завтра, 4 листопада, але ми вирішили продовжити його до кінця тижня, тобто до 8 листопада, аби всі бажаючі встигли приєднатися до нашого спортивного свята та красиво завершити цей особливий біговий сезон.

 

Якщо ви забули, що означає рання реєстрація, нагадуємо — вона надає можливість отримати стартовий пакет ДО забігу та вийти на старт при повному параді: з іменним стартовим номером, офіційним браслетом, тимчасовим татуюванням на обличчі, а також одягнути МЕДАЛЬ ОДРАЗУ після фінішу.

 

Тож не зволікайте, обирайте дистанцію (4.2 км, 10 км, 21 км) реєструйтеся самі та заохочуйте друзів. Нехай ювілейний 5th INTERPIPE DNIPRO HALF MARATHON 2020 ONLINE стане вашим спільним спортивним святом!

 

Рання реєстрація завершується 8 листопада о 23:59. З 9 по 19 листопада триватиме пізній етап реєстрації. Учасники, зареєстровані під час цього етапу, отримають стартовий пакет через 21 день після забігу.

 

Наявні дистанції:

 

Давайте #бігтиразом онлайн!