• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер

Новини

17.05.2019

Плакати на півмарафоні, або що окриляє бігунів

 

Вже зовсім скоро, а саме 26 травня, у місті Дніпро пройде 4-ий міжнародний Interpipe Dnipro Half Marathon. Ця бігова подія вже традиційно збере тисячі бігунів та тисячі  і тисячі вболівальників та глядачів, які також братимуть безпосередню участь – підтримуватимуть бігунів.

 

Вдалий виступ, ефектний фініш та класні бігові спогади складаються з великої кількості дрібниць. І якщо учасник, виконавши всю домашню тренувальну роботу, має чітко і впевнено “відпрацювати” на дистанції, то у вболівальника завдання більш неординарне та творче – зробити свято для себе та всіх бігунів, які долатимуть дистанцію.

Давайте разом розберемось, що ж треба намалювати на плакаті, щоб дійсно окрилити бігунів?

 

Підтримка зайвою не буде

Долаючи N-ний кілометр дистанції, кожному бігуну треба підтримка, треба приємні слова, треба нагадування, для чого він вийшов на старт та що його очікує на фініші.

Не треба бути науковцем або ж психологом-практиком, щоб знати елементарну істину – мотивація підвищує самооцінку, окриляє. Іншими словами, якщо ви маєте бажання підтримати знайомого спортсмена на дистанції, використовуйте такі прості, але водночас дієві: “Ти молодець!”, “У тебе все вийде!”.

 

Сила переконань – приховані резерви існують!

Спустошення та зневіра не рідко супроводжують спортсменів на дистанції, особливо коли цільовий пейс вже просів на секунду. І саме в такі миттєвості гарний і мотивуючий плакат може стати тим ключем до прихованих резервів бігуна. Мотивуй, адже в цьому і полягає вболівання!

Мамо! Швидше повертайся! Ми голодні! … і брудні

 

Гумор продовжує життя і збільшує темп.

Без гумору і жартів в наш час складно, особливо якщо минулорічний жарт про півмарафон призвів до того, що вже сьогодні бігун долає свою першу офіційну дистанцію. І якщо на фінішній прямій в гострій конкуренції вже буде не до жартів, то будь-яка інша частина дистанції є просто ідеальним місцем, щоб пожартувати, підколоти бігуна, відволікши його таким чином від монотонної роботи.

Посміхнись! Більше не буде тренувань о 6-й ранку!

 

Доповнюй плакат образом

Для декого підтримка та вболівання переростає у справжній виклик. Такі люди не обмежуються лише плакатами, вони шиють костюми, роблять зачіски і… не стримують емоцій в палкій підтримці кожного спортсмена!