• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер

Новини

09.04.2020

Підтримай Run Ukraine у період карантину!

Привіт, друзі!

Ми ще ніколи не писали таких листів, але зараз саме час.

Як усі ви знаєте, через карантин та пандемію коронавірусу було перенесено усі заходи нашої Under Armour Ukrainian Majors Running League. Офіс зачинено до завершення карантину, всі співробітники переведені на дистанційну роботу. На паузі виробництво медалей, які ще минулих вихідних мали чекати вас на фініші Київського півмарафону. 

Ми не зупиняємося ні на секунду, продовжуючи створювати найкращі бігові заходи в Україні, які на все друге півріччя позбавлять нас вихідних😅, а вам подарують незабутні емоції та нові перемоги. 

Ми десять років незмінно, без перебоїв та скасувань робили все, щоб ви здобували нові перемоги, відчуваючи підтримку тисяч. Сьогодні ми залишаємося без кисню до існування. Тому Run Ukraine просить про підтримку вас.

 

Від сьогоднішнього дня на період карантину* ми повертаємо ціну першого етапу для всіх заходів Under Armour Ukrainian Majors Running League.

Таким чином, ви отримаєте реєстрацію на будь-який захід Run Ukraine у 2020 році за найнижчою ціною. А ще – допоможете нам зберегти робочі місця, гарантувати незмінно високу якість наших заходів, на яких ми чекатимемо вас вже з серпня, продовжити оренду офісу після карантину, допоможете створювати нове та зберігати все те позитивне “старе”, над яким ми працюємо вже 10 років. Для вас.

Придбайте реєстрацію: 

Цим ви підтримаєте Run Ukraine у цей непростий період та допоможете нам бути кращими для вас.

Адже ми справді дуже цього хочемо.

*UPD. З 9.04.2020 по 22.05.2020 відповідно до рішення Кабміну. Дати можуть бути переглянуті у разі продовження карантину.

 

23/08 – MOLOKIYA LVIV HALF MARATHON

19-20/09 – WORK.UA KYIV HALF MARATHON

11/10 – TAVRIA V ODESA HALF MARATHON

31/10-1/11 – WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON

22/11 – INTERPIPE DNIPRO HALF MARATHON

6/12 – RUN UKRAINE KHARKIV HALF MARATHON

20/12 – ZAPORIZHSTAL HALF MARATHON