• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер

Новини

10.04.2019

Ольга Негодова, фахівець із зовнішніх комунікацій «Український Ритейл» (фрешмаркет “Брусничка”): “Плануємо об’єднати на забігу всі наші регіони”

 

Напередодні 4-го Interpipe Dnipro Half Marathon, який пройде 26 травня у Дніпрі, ми поговорили з Ольгою Негодовою, фахівцем із зовнішніх комунікацій компанії “Український Рітейл” (фрешмаркет “Брусничка”) про біг і його внесок у розвиток корпоративної культури. Завдяки Ользі її команда минулого року вперше взяла участь в Interpipe Dnipro Half Marathon, а в цьому році вже збирає оновлену команду. Також Ольга розповіла нам про те, як біг з’явився в її компанії, чи братимуть участь в інших забігах і яка головна мета їхнього капітана.

 

– Ольго, розкажіть, як біг з’явився у вашій компанії і яке місце він займає в корпоративній культурі?

– У нас тільки минулого року на корпоративному рівні визріла ідея брати участь у бігових змаганнях командою. Така потреба виникла ще й через те, що в нашій компанії досить молодий колектив, і багато хто займається різними видами спорту. Рівень підготовки у всіх різний, від професіоналів до аматорів бігу. Ідея зібратися на пробіжку і з користю провести вихідний день прийшла досить спонтанно, але кількість тих, що відгукнулися, багатьох здивувала. На перший забіг нас зібралося понад 20 осіб, які рішуче приїхали на ранкову пробіжку. В той момент важливою для всіх була підтримка і особистий приклад нашого директора, який багато років займається бігом і щороку бере участь у різних півмарафонах. Саме він і очолив нашу команду на першому для компанії INTERPIPE Dnipro Half Marathon.

 

– Розкажіть, як компанія мотивує любителів бігу?

– Наша компанія тільки починає свій спортивний шлях, а участь у торішньому напівмарафоні стала для нас найсильнішим мотиватором. До цього більшість хлопців бігали індивідуально, а зараз вони об’єднуються в невеликі ком’юніті і проводять спільні тренування. Наприклад, в день забігу наша команда складалася з двох частин – бігунів і групи підтримки. Завдяки останнім і був настрій на перемогу. Уже після півмарафону всі ділилися враженнями і починали питати, коли будемо бігти наступного разу. Цього року ми прийняли рішення не порушувати нову традицію і взяти участь в INTERPIPE Dnipro Half Marathon. Радує той факт, що кількість зацікавлених зростає з кожним днем і вони вже мотивують інших.

 

– Чи проходять корпоративні тренування і в якому форматі?

– На сьогоднішній день багато з нас тренуються індивідуально або в своїх ком’юніті, але керівництво планує до забігу провести пару підготовчих тренувань.

 

– Ваша команда минулого року вперше брала участь у подібному заході. Ваші колеги брали участь в інших змаганнях?

– У нас багато людей, які професійно бігають і, швидше за все, брали участь у різних забігах. Наприклад, наш директор після INTERPIPE Dnipro Half Marathon біг додатково в Дніпрі та Одесі.

 

– Розкажіть, ваш директор, як капітан команди, брав участь у міжнародних змаганнях? Можливо, планує?

– Зараз однією з його головних спортивних цілей є участь у запливі через Босфор, де він хоче випробувати свою витривалість і сили.

 

– Ольго, чи були цікаві випадки напередодні або в день першого півмарафону?

– Минулого року багато людей приєдналися до команди в останній момент, коли списки були затверджені і реєстрації оплачені. Одні змінювали свої дистанції з двох на п’ять і навпаки. Наприклад, крім нашого директора і керівника IT департаменту, дві дівчини вперше в житті бігли 21 км. Ми, як група підтримки, найбільше за них і переживали, але вони впоралися. На жаль, напередодні забігу один наш колега захворів, але весь час в месенджерах активно підтримував наших учасників.

 

– Маючи минулорічний досвід, на які дистанції будете робити акцент в цьому році?

– З огляду на різний рівень підготовки наших людей, ми даємо їм можливість вибрати дистанції для забігу. Ті, хто біг два і п’ять кілометрів, зараз запитують про великі дистанції. Думаю, що кожен забіг дає зростання особистісних якостей співробітників і мотивує інших. До того ж, цього року наш керівник планує провести зустріч з нашою командою і провести підготовчий інструктаж.

 

– До забігу залишається не так багато часу. Які кроки ви робите для популяризації бігу в компанії і розширення команди?

– У нашій компанії за власним бажанням роль “сарафанного радіо” виконують самі люди. Вони розповідають іншим колегам і діляться своїми враженнями від участі в минулорічному напівмарафоні. Сподіваємося, що цього року команда буде в рази більшою До того ж, в минулому році брав участь тільки головний офіс, а цьогоріч плануємо залучити і регіони. Додатково ми думаємо брати участь і в регіональних забігах для об’єднання команди.

 

– Особисто ви брали участь у минулорічному INTERPIPE Dnipro Half Marathon?

– Ні, але дуже хотіла. З огляду на те, що це був наш перший корпоративний забіг, всі організаційні питання для комфортної участі команди були на мені.

 

– Ольго, ви бігаєте? Які цілі ставите і які рекорди вже є?

– Так, бігаю більше 15 років, але тільки для себе, адже за рекордами я поки не женуся. Тренуюся переважно тільки вранці, тому для мене біг як своєрідна медитація, яка заряджає на цілий день. Якщо ж говорити про цілі, наприклад, минулого року я була в групі підтримки, а цього року вже точно хочу пробігти міні-марафонську дистанцію.

 

Нагадаємо, 26 травня у Дніпрі пройде четвертий Interpipe Dnipro Half Marathon, учасники якого вкотре зможуть перевірити свою витривалість, сили і насолодитися знайомим маршрутом. До того ж, спортсмени з різним рівнем підготовки пробіжать дистанції 21 км, 10 км і міні марафон 4,2 км.

До зустрічі у Дніпрі!