До старту
залишилось
sponsor
  • Титульний партнер
  • Офіційний хронометрист
  • Офіційний водний партнер
  • Партнер забігу 10 км
До старту
залишилось
sponsor

Новини

25.06.2019

ІНТЕРПАЙП подарував дітям співробітників спортивне свято

 

Компанія Run Ukraine виступила організатором спортивного свята, яке стало фіналом традиційного конкурсу дитячої творчості ІНТЕРПАЙП.

13-й рік поспіль компанія ІНТЕРПАЙП проводить конкурс дитячої творчості для дітей своїх співробітників. Кожен рік конкурс має унікальну тематику, цього року – спортивну, і це не випадково. Вже вчетверте промислова компанія ІНТЕРПАЙП є титульним спонсором дніпровського півмарафону, який організовує компанія Run Ukraine. Тож, в Міжнародний день захисту дітей на території парку розваг “Лавина” відбувся фінал творчого конкурсу. Компанія Run Ukraine взяла на себе організацію спортивної частини цієї події.

 

Було організовано сім спортивних станцій, серед них – легка атлетика, регбі, зона батутів, хокей на траві. В кожній зоні працювали інструктори. Завдяки цьому діти виконували вправи не тільки правильно та безпечно, але й могли навчитись чомусь новому для себе.

Найактивніших дітлахів було нагороджено медалями. 

 

Цифри, якими відзначилася спортивна подія:

 

 

Під час проведення спортивних подій жоден дорослий не постраждав.

 

Компанія ІНТЕРПАЙП вкотре продемонструвала свою активну позицію щодо розвитку цінностей спорту та здорового способу життя, а компанія  Run Ukraine –  високий організаторський рівень.