До старту
залишилось
sponsor
  • Титульний партнер
  • Офіційний хронометрист
  • Офіційний водний партнер
  • Партнер забігу 10 км
До старту
залишилось
sponsor

Новини

01.06.2018

Фандрайзери 3rd Interpipe Dnipro Half Marathon зібрали 44 225 гривень благодійних коштів

 

44 225 грн гривень – таку суму зібрали українські благодійники для підопічних 3 фондів та організацій, які брали участь у “Фандрайзинг марафоні. 2018 – Дніпро” в рамках 3rd Interpipe Dnipro Half Marathon, що впреше відбувся у Дніпрі 20 травня. Сьогодні організатори Дніпровського півмарафону, компанія Run Ukraine, оголосили підсумки акції. Цього разу 17 фандрайзерів від різних фондів готувалися до забігу на різні дистанції та вийшли на старт з майже 3 000 бігунів з 11 країн.

 

Своєю участю у масовій біговій події фандрайзери звертали увагу українців на соціальні проблеми та закликали небайдужих допомогти вирішити їх через пожертвування, адже часто саме дефіцит коштів є перешкодою у вирішенні тих чи інших питань.

 

“Дніпровський півмарафон 3rd INTERPIPE Dnipro Half Marathon 2018 об’єднав тисячі людей навколо спільної мети – змінювати себе і допомагати іншим.  17 фандрайзерів та корпоративних команд об’єднали свої зусилля, аби зібрати кошти на підтримку важкохворих дітей. У рамках благодійного марафону на платформі ubb.org.ua всього за декілька тижнів було зібрано 44 225 гривень, а це означає, що в лікарнях Дніпра з’явиться Доктор клоун, п’ятирічній Маші Ягольник з вадами слуху зроблять операцію на вушко, а Дніпровська дитяча міська клінічна лікарня №2 отримає нове медичне обладнання для допомоги діткам, що не можуть самостійно дихати. Це чудовий досвід того, що все більше благодійників з різних міст України долучаються до добрих справ заради дітей!” коментує директор УББ Ірина Гуцал.

 

Кожен фонд-учасник “Фандрайзинг марафону” збирав кошти у період з 7 до 25 травня включно на платформі Української Біржі Благодійності, яка вже вдев’яте поспіль виступає благодійним партнером бігових заходів Run Ukraine Running League та допомагає здійснювати мрії людей. Цього разу дніпряни вперше збирали кошти на особливий поект для лікарень “Доктор Клоун”, операцію на вусі та придбання комп’ютерного та медичного обладнання для кардіо – пульмонологічного відділення Дніпровської міської лікарні №2.

   

В результаті “Фандрайзинг марафону” кожен фонд-учасник зібрав відповідні суми коштів:

Відкриті долоні – 10 559,40 грн.

Kiddo – 27 665, 64 грн.

Помагаєм – 6 000 грн.

Загальна сума – 44 225 гривень.

 

До благодійного фандрайзингу традиційно долучаються відомі українці. Цього разу проект підтримали: чинний чемпіон Європи з волейболу сидячи Олесій Харламов, експерти телевійзійних проектів каналу “СТБ” Вікторія Любаревич-Торхова та Ганна Кушнерук, LANA TIGRANA – засновник Центру Східної Культури, керівник школи східного танцю, тренер, співачка та команди лікарів Medical Dental, команда волонтерів “Авто-Дніпро”, команда Центру гармонійного розвитку дитини Dnipro Sensory World та інші.