• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер

Для ЗМІ

29.05.2017

Дніпровський півмарафон INTERPIPE Dnipro Half Marathon 2017 зібрав 2500 учасників

28 травня у Дніпрі відбулась головна бігова подія міста – INTERPIPE Dnipro Half Marathon 2017. Другий за ліком Дніпровський міжнародний півмарафон, організований компанією Run Ukraine, зібрав 2500 бігунів на старті під оплески 8000 глядачів. У порівнянні з торішнім Дніпровським півмарафоном, кількість учасників збільшилась більше ніж на 1000. Цього дня до Дніпра завітали любителі бігу з 13 країн: Канади, Німеччини, Угорщини, США, Польщі, Марокко та ін.

Абсолютними переможцями INTERPIPE Dnipro Half Marathon 2017 стали Юрій Грицак (Миколаїв) серед чоловіків та Анна Пєчко (Дніпро) серед жінок. Атлети першими фінішували на дистанції 21, 0975 км з результатами 1:07:03 та 1:21:39 відповідно, встановивши рекорд траси. Серед чоловіків боротьба за лідерство тривала першу половину дистанції між Юрієм Грицаком та Сергієм Марчуком, який тримався поруч з лідером до 10 кілометру. На 5 км та 10 км спортсмени йшли нога в ногу з однаковими показниками часу. Тим не менш, Грицак вирвався у лідери, а Марчук фінішував другим з часом 1:08:41.

“Минулого року я фінішував другим на Дніпровському півмарафоні. Цього разу я був налаштований на перемогу, краще підготувався, тому фінішував відносно легко”, – коментує переможець Юрій Грицак. Минулого року Юрій здобув перемогу у двох заходах бігової ліги – Odesa Half Marathon 2016 та GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2016.

Серед жінок лідерство з перших хвилин до фінішу зберігала Анна Пєчко – переможниця торішнього Дніпровського півмарафону. Перші п’ять кілометрів її головним суперником була Масник Ірина, проте запеклої боротьби за лідерство серед жінок не було.

Цього року у порівнянні з торішнім півмарафоном загальні результати жінок на головній дистанції покращились, а чоловіків – погіршились. Слід зазначити, що цього року змінився маршрут півмарафону і траса була більш рівною у порівнянні з торішньою.

Усього на старт головної дистанції вийшли 750 любителів бігу. Усі фінішери головної дистанції отримали пам’ятну медаль із зображенням портрету Дмитра Яворницького.

“Це другий півмарафон, який ми, компанія Run Ukraine, проводимо у Дніпрі. Сьогодні ми зібрали 2500 бігунів. Серед них – професійні спортсмени, любителі різного віку, діти та їх батьки. Це грандіозне спортивне свято для кожного учасника, його родини та друзів. Я переконався у тому, що Дніпро – дійсно бігове місто. За рік кількість спортсменів головної дистанції збільшилася удвічі. Серед них і мешканці Дніпра, і гості з інших міст та країн. Завдяки бігу ми об’єднуємо людей з різних куточків світу. Звісно, без підтримки міста та його мешканців такі масштабні бігові заходи неможливо зробити. Наступного року ми плануємо збільшити кількість шанувальників бігу на старті третього Дніпровського півмарафону. Працювати над цим ми почнемо вже сьогодні”, – ділиться враженнями генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.

Вже другий рік поспіль титульним спонсором дніпровського півмарафону є компанія ІНТЕРПАЙП.

“Компанія Інтерпайп вже другий рік є спонсором дніпровського півмарафону. Підтримуючи таку подію, ми хочемо, щоб кожен українець відкрив для себе Дніпро з нової сторони. Традиційно наше місто вважається промисловим центром України. Interpipe Dnipro Half Marathon дозволяє показати його з іншого боку. Тут не тільки виробляють сталь і будують космічні кораблі, в нашому місті можна гарно провести вихідні – взяти участь в одному із забігів або повболівати за тих, хто підтримує здоровий спосіб життя. Цього року показати такий приклад вийшли майже 400 співробітників ІНТЕРПАЙП та їхні діти. Більше 40 людей бігли максимальну дистанцію – 21,0795 км. Сподіваюся, що і число наших співробітників, і загальна кількість учасників будуть зростати. До зустрічі на Interpipe Dnipro Half Marathon 2018” – коментує директор з корпоративних відносин ІНТЕРПАЙП Дмитро Кисилевський.

Окрім півмарафонської дистанції, учасники могли обрати старт на дистанціях 10 км, 5 км та 2 км. На дистанцію 5 км вийшов найстарший учасник заходу – 74-річний Вадим Максименко. Біг доступний для всіх, незалежно від віку. Сьогодні також пройшли дитячі забіги на 100 м, 500 м і 1000 м. Вперше відбулись естафетні старти, а також відкритий кубок серед студентів University Cup (2 км), змагання серед працівників сфери безпеки Security Cup (5 км) та забіг працівників металургійної галузі Steel Cup (2 км), у якому перемогли представники промислової компанії ІНТЕРПАЙП. Продовжуючи традицію минулого року, у біговому заході взяли участь 19 людей з інвалідністю, здолавши дистанцію Hand Bikes 2 км на візках.

Окрім того, в рамках INTERPIPE Dnipro Half Marathon 2017 у Дніпрі пройшов благодійний забіг “Переможці”, присвячений однойменному соціальному проекту телеканалу “1+1”. Мета забігу – збір коштів на придбання спортивних протезів для ветеранів АТО. 328 учасників дніпровського старту “Переможці” допомагають ветерану Руслану Мураєву. Серед учасників благодійного старту були і відомі українці: куратор проекту “Переможці” Соломія Вітвіцька, співачка Анна Добриднєва, президент з питань реабілітації учасників АТО Вадим Свириденко.

Серед відомих учасників заходу – Марина Філатова, президент Федерації легкої атлетики Дніпра. Сьогодні вона вийшла на старт разом зі своєю командою, разом з якою подолала естафету. До бігового заходу долучився заслужений майстер спорту України, чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м в приміщенні Іван Гешко. Підтримав учасників бігового заходу і мер міста Борис Філатов.

28 травня безпеку біговому заходу забезпечили 240 волонтерів, 11 карет швидкої медичної допомоги та 20 парамедиків. Під час INTERPIPE Dnipro Half Marathon 2017 було 5 госпіталізацій, стан кожного – стабільний, без погрози життю.

Офіційний сайт Дніпровського півмарафону: dniprohalfmarathon.org
Титульний спонсор – INTERPIPE.
Організатор – Run Ukraine.
Співорганізатор – Start Dnipro.

Посилання для ЗМІ:

1. Прес-реліз goo.gl/c9lJb5

2. Фото dropmefiles.com/fCsiO

Контакти для ЗМІ:

Контакти для ЗМІ:
Дар’я Савченко
моб.тел: + 38067 209 57 54
email: [email protected]
Вікторія Веремієнко
моб.тел: +380 67 995 27 67
email: [email protected]