• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер

Новини

24.03.2016

Dnipro Half Marathon – нова подія на спортивній карті України

Press-release-Dnepr-2Наближення літа принесе в Дніпропетровськ новий спортивний бум. Цього разу підтверджувати статус найспортивнішого міста України будуть не футболісти і не баскетболісти – цю місію виконуватимуть самі мешканці міста. 22 травня в Дніпропетровську відбудеться біговий півмарафон Dnipro Half Marathon, який стане однією із візитівок Дніпропетровська. Організатор заходу – компанія Run Ukraine – лідер бігового руху в Україні.

“Я давно мріяв про те, щоб до наших флагманів бігового руху – Київського марафону та Київського півмарафону приєдналися і регіональні забіги. Нарешті, ця мрія здійснилася. Дніпропетровськ знаний своїми спортивними традиціями, тут полюбляють біг, є свої зірки,наприклад, відомий марафонець Сергій Лебідь, тому не дивно, що тепер у міста буде свій великий півмарафон. – зазначив генеральний директор компанії “Run Ukraine” Дмитро Черніцький, – окремо хочеться згадати про відкритість та прогресивність нинішньої команди, яка розвиває місто, а особливо – Бориса Філатова, який очолив організаційний комітет Dnipro Half Marathon. Сподіваюся, що вже в наступному році два берега Дніпра поєднають повноцінний марафон”.

“Вперше в Дніпропетровську відбудеться біговий півмарафон європейського рівня. Це одна із головних спортивних подій для нашого міста. Біг – це здоров’я, а його, як відомо, не купиш. До того ж, півмарафон в Дніпропетровську – це ще й унікальна можливість загартувати дух, пройти тест на витривалість. Це дуже важливо для нас, оскільки тільки сильним духом підвладний смак Перемоги”, – прокоментував проведення цієї події міський голова Дніпропетровська Борис Філатов.

Перший в історії Dnipro Half Marathon відбудеться в два кола по Набережній через Центральний міст – ідеально рівний рельєф маршруту чудово підходить для встановлення особистих результатів.

Призовий фонд півмарафону – 23 000 грн. Переможці забігу на 21 км серед чоловіків і жінок отримають по 5 000 грн.

В програмі події 4 дорослі забіги: 21,0975, 10, 5 и 2 км, також три дитячі дистанції: 1000, 500 и 100

Турбота до молодого покоління стане одним із пріоритетів Dnipro Half Marathon.

Крім трьох дитячих стартів на березі Дніпра буде проведено благодійний забіг на 2 км, вся зібрана сума від внесків буде переведена на купівлю аспіратора гнійних ран для Дніпропетровського обласного центра матері та дитини. Спільно з БФ “Коло” учасники забігу будуть збирати на купівлю апарату 88 000 грн.

Для всіх охочих напередодні Dnipro Half Marathon будуть проведені спеціальні безкоштовні тренінги Open Run Day – протягом шести тижнів професійні тренери допоможуть півмарафонцям правильно підготуватися до непростого, але цікавого забігу в 21 км.

Dnipro Half Marathon стане частиною бігової ліги: Run Ukraine League, презентація якої відбудеться на початку квітня.

В календарі Run Ukraine у 2016 році вісім бігових подій у чотирьох містах: Київ, Дніпропетровськ,

Реєстрація на три з них вже триває:

Nova Poshta Kyiv Half Marathon (17.04)

Dnipro Half Marathon (22.05)

Wizz Air Kyiv Half Marathon (09.10)