• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер

Для ЗМІ

22.05.2017

Дніпро готується до головної бігової події – INTERPIPE Dnipro Half Marathon 2017

28 травня Дніпро прийматиме головну бігову подію міста – INTERPIPE Dnipro Half Marathon 2017. Це другий за ліком Дніпровський міжнародний півмарафон, організований компанією Run Ukraine. Цього року захід збере 2 500 учасників та 8000 глядачів. Про це 22 травня під час прес-конференції повідомив організатор події – генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.   

У порівнянні з торішнім Дніпровським півмарафоном, зросте і кількість учасників, і розмір призового фонду. Цього року він складатиме 50 000 гривень. Ми будемо нагороджувати абсолютних переможців серед чоловіків та жінок на дистанції 21, 0975 км. На цій дистанції вперше будуть визначати найшвидших серед мешканців Дніпра. Оновився цього разу і маршрут головної дистанції. Пролягатиме він вздовж Дніпровської набережної, старт і фініш – на центральній Площі Героїв Майдану. До речі, це ідеальна траса для встановлення особистого рекорду”, – коментує Дмитро Черніцький.

INTERPIPE Dnipro Half Marathon 2017 – це біговий захід, участь у якому доступна для кожного. Традиційно організатори пропонують учасникам чотири індивідуальні дистанції: 21, 0975 км, 10 км, 5 км та благодійний забіг “Переможці” на дистанції 2 км, мета якого – збір коштів на придбання спортивних протезів для ветеранів АТО. Учасники символічного забігу у Дніпрі допоможуть зібрати кошти на спортивний протез руки ветерану Руслану Мураєву із Кривого Рогу. Він втратив руку, підірвавшись у бойовій машині в с. Кримське. Герой служив добровольцем у складі 93-ї бригади. До поранення Руслан займався боксом і тепер прагне повернутися до активного життя. Окрім внесків від учасників забігу, на сайті Української Біржі Благодійності відкриється проект допомоги  Руслану. Під час першого благодійного забігу “Переможці” в рамках сьомого Київського півмарафону вдалося зібрати 265 329 гривень 05 копійок, 100 000 гривень серед яких отримані завдяки реєстрації учасників на забіг, решта – результат фандрайзингу на платформі Української біржі благодійності.

Окрім  забігу “Переможці”, цього року вперше в рамках Дніпровського півмарафону відбудуться:

Традиційно відбудеться дитячий забіг на дистанціях: 1000 м, 500 м і 100 м, на фініші яких кожен маленький учасник отримає свою власну медаль.

Що стосується головних медалей фінішерів дистанції 21, 0975 км, вони відрізняються дизайном від минулорічних. Цього року на медалях буде зображений портрет видатного історика та етнографа  Дмитра Яворницького. Саме його обрала більшість онлайн-голосуванням на сайті півмарафону. Організатори ініціювали створення нового дизайну медалей фінішерів, враховуючи історію міста і образи видатних людей, чия діяльність змінила на краще Дніпро. Окрім фінішерів головної дистанції, медалі отримає кожен учасник естафетного забігу.

Вже другий рік поспіль титульним спонсором дніпровського півмарафону є компанія ІНТЕРПАЙП.

«Наше місто вже вдруге приймає півмарафон. Минулого року ми зібрали майже півтори тисячі учасників, тим самим довівши, що Дніпро – це не тільки індустріальне серце країни, а й спортивний, біговий центр. Маю надію, що через кілька років на INTERPIPE Dnipro Half Marathon буде збиратися 10-20 тисяч людей. Кожна дистанція – це, в першу чергу, перемога над собою.  Бігунам потрібна наша підтримка, а тому запрошуємо на площу Героїв Майдану повболівати  за учасників», – зазначив директор з фінансів та економіки ІНТЕРПАЙП Денис Морозов.

Аби гідно підготувати учасників до змагання, Run Ukraine разом зі співорганізаторами заходу, біговим клубом Start Dnipro, проводили з 1 квітня безкоштовні тренування Open Run Day. З 6 травня Run Ukraine почали проводити тренування у Кам’янському, Нікополі, Новомосковську та Запоріжжі.

INTERPIPE Dnipro Half Marathon 2017 – другий етап бігової ліги Run Ukraine Running League 2017, що включає у себе п’ять стартів у чотирьох містах України.

УВАГА: 27 та 28 травня, у зв’язку із проведенням масової бігової події, рух автотранспорту буде ускладненим у місті.

Під час проведення Дніпровського півмарафону ми враховуємо інтереси не тільки бігової спільноти, а й мешканців міста, тому завчасно повідомляємо про перекриття руху транспорту, аби кожен міг спланувати свій маршрут напередодні заходу. Ми вибачаємося за незручності і запрошуємо усіх підтримати учасників на старті 28 травня”, – коментує міський голова Дніпра Борис Філатов.   

Графік перекриття – на офіційному сайті.  

Офіційний сайт події: dniprohalfmarathon.org

Титульний спонсор – INTERPIPE.

Організатор – Run Ukraine.

Співорганізатор – Start Dnipro.

Фото з прес-конференції dropmefiles.com/F51nQ

 

Контакти для ЗМІ:

Дар’я Савченко

моб.тел: + 38067 209 57  54

email: [email protected]

Вікторія Веремієнко

моб.тел: +380 67 995 27 67

email: [email protected]