• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер

Новини

29.03.2016

Борис Філатов – провів першу робочу нараду Dnipro Half Marathon 2016

Filatov

28 березня відбулася відкрита нарада щодо проведення у Дніпропетровську півмарафону Dnipro Half Marathon 2016 (22 травня 2016 року). Dnipro Half Marathon 2016 стане однією із візитівок Дніпропетровська. Організаторами заходу є компанія Run Ukraine – лідер бігового руху в Україні, за підтримки Дніпропетровської міської ради.

В нараді взяли участь:
Борис Філатов – міський голови Дніпропетровська, голова оргкомітету “Dnipro Half Marathon 2016;
Дмитро Черніцький – генеральний менеджер компанії «Run Ukraine»;

Dnipro Half Marathon – стане спортивною родзинкою Дніпропетровська у 2016 році. Організатори планують зібрати 2,5 тис. бігунів на дистанції і майже 8 тис. глядачів. У місті вже розпочато комплексні приготування до Dnipro Half Marathon.
“У траси Дніпропетровського півмарафону є чудова можливість стати найшвидшим забігом в Україні – маршрут вийшов дуже рівний. Тут прекрасна набережна, гарний міст – вони стануть яскравими доповненнями забігу. Я хочу подякувати адміністрації міста за активну підтримку, за те, що відгукнулися на нашу пропозицію провести півмарафон. Дуже приємно, що у міста є своя стратегія розвитку спорту «Дніпро – спортивна столиця України – таким чином ми поєднаємо наші зусилля і разом будемо творити спортивне сьогодення. Дякую за відкритість та прогресивність нинішньої команди міста, а особливо – Борису Філатову, який очолив організаційний комітет Dnipro Half Marathon 2016. Сподіваюся, що вже в наступному році два берега Дніпра поєднають повноцінний марафон,“- зазначив генеральний директор компанії “Run Ukraine” Дмитро Черніцький.
Першим амбасадором заходу стала дружина міського голови Дніпропетровська – Марина Філатова, 2 квітня пані Марина візьме участь в Паризькому марафоні, а вже 22 травня бігтиме половинку у рідному місті.
“Крім популяризації здорового способу життя, такі заходи впливають, в першу чергу, на інвестиційну привабливість Дніпропетровська. Це залучає тисячі людей. Нам поки що не зрівнятися з Паризьким або Берлінський марафоном. Але якщо нам вдасться залучити 2,5 тисячі спортсменів з усієї України і близько 8 тисяч глядачів, то для міської інфраструктури – готелі, таксі, ресторани – це дуже значна підмога“, – зазначив Борис Філатов.

Маршрут півмарафону пролягатиме містом у 2 кола: пл. Героїв Майдану (старт) – просп. Дмитра Яворницького – вул. Харківська – вул. Магдебурзького права – вул. Шолом–Алейхома – вул. Коцюбинського – Центральний міст (розворот) – вул. Січеславська набережна – вул. Юліуша Словацького – вул. Андрія Фабра – просп. Дмитра Яворницького – пл. Героїв Майдану (фініш).
Ідеально рівний рельєф маршруту чудово підходить для встановлення особистих результатів.

Призовий фонд півмарафону – 23 000 грн. Переможці забігу на 21 км серед чоловіків і жінок отримають по 5 000 грн.
В програмі події 4 дорослі забіги: 21,0975, 10, 5 и 2 км, також три дитячі дистанції: 1000, 500 и 100 метрів.
Крім трьох дитячих стартів на березі Дніпра буде проведено благодійний забіг на 2 км, вся зібрана сума від внесків буде переведена на купівлю аспіратора гнійних ран для Дніпропетровського обласного центра матері та дитини. Спільно з БФ “Коло” учасники забігу будуть збирати на купівлю апарату 88 000 грн.
Для всіх охочих напередодні Dnipro Half Marathon 2016 будуть проведені спеціальні безкоштовні тренування Open Run Day – протягом шести тижнів професійні тренери допоможуть півмарафонцям правильно підготуватися до непростого, але цікавого забігу в 21 км.
Dnipro Half Marathon 2016 стане частиною бігової ліги: Run Ukraine League, презентація якої відбудеться на початку квітня.
В календарі Run Ukraine у 2016 році вісім бігових подій у чотирьох містах: Київ, Дніпропетровськ, Львів, Одеса.

Реєстрація на три з них вже триває:
Nova Poshta Kyiv Half Marathon (17.04)
Dnipro Half Marathon (22.05)
Wizz Air Kyiv Half Marathon (09.10)