• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер

Новини

28.05.2020

Біговий виклик для справжніх супергероїв: Run Ukraine презентувала SUPERHERO CHALLENGE

Компанія Run Ukraine, організатор найбільш масштабних бігових заходів в Україні, запускає біговий онлайн-челендж на весь літній сезон — SUPERHERO CHALLENGE.

Ми знаємо, що в нашій біговій спільноті багато супергероїв, які мислять глобально та ставлять перед собою великі цілі, тому в рамках ONLINE RUNNING розробили SUPERHERO CHALLENGE — біговий виклик на 400 км, 700 км і 1000 км, які потрібно подолати протягом червня, липня та серпня 2020 року. 

Челендж допоможе мотивувати себе на регулярні пробіжки, змусить шнурувати кросівки й бігти, навіть коли зовсім ліньки. Також участь у біговому челенджі — це прекрасна нагода тримати гарну форму й добре підготуватися до осінніх офлайнових стартів.

Отже, ми починаємо відлік кілометрів з 1 червня, а закінчуємо 31 серпня, тобто до 31 серпня ти маєш «набігати» обрану кількість кілометрів. А після, звичайно, отримати прекрасну медаль бігового супергероя.

Аби взяти участь у SUPERHERO CHALLENGE, потрібно:

Влаштуй собі бігове літо — зареєструйся на SUPERHERO CHALLENGE від Run Ukraine і покажи всім, хто тут справжній біговий супергерой!