• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер

Новини

01.11.2021

Біг об’єднує: як олімпієць, кранівниця та параатлет стали обличчями 6-го ІНТЕРПАЙП ДНІПРОВСЬКОГО ПІВМАРАФОНУ 2021

14 листопада відбудеться завершальний, п’ятий етап Бігової Ліги Українських Мейджорів 2021 від Run Ukraine — 6-й ІНТЕРПАЙП ДНІПРОВСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021.

 

Цьогоріч обличчями 6-го ІНТЕРПАЙП ДНІПРОВСЬКОГО ПІВМАРАФОНУ 2021 стали три різні герої: Іван Бабарика, Олена Кучер та В’ячеслав Кулаковский. Але їх об’єднує одне — біг. 

 

Іван Бабарика — майстер спорту міжнародного класу, учасник Олімпійських ігор-2012, чемпіонатів Європи та світу з легкої атлетики, тренер триатлонної команди “Team-one”. Особистий рекорд на марафоні — 2:11:48, півмарафоні — 1:05:18.

 

Олена Кучер — бігунка-любителька, ультрамарафонець, кранівниця.

 

В’ячеслав Кулаковский — український параатлет CrossFit, відомий спартанець в світі ОCR (забіги з перешкодами Spartan), чемпіон України з метання списа, дайвер і мотоцикліст, людина яка долає життєві і спортивні перешкоди однією рукою. В’ячеслав — перша людина з інвалідністю, яка здолала 24-часовий забіг з перешкодами на Чемпіонаті світу Spartan.

 

Три особистості з трьома зовсім різними, але дуже надихаючими історіями, якими ми поділимось з вами. Їх об’єднує спільна любов до бігу. У кожного з них цілі різні, але маршрут один. І це — 6-й ІНТЕРПАЙП ДНІПРОВСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021.

 

Нагадаємо, цього року Бігова Ліга включає п’ять заходів:

 

Організатор — Run Ukraine

Титульний партнер — ІНТЕРПАЙП

 

Довідка:

ІНТЕРПАЙП — українська промислова компанія, що спеціалізується на виробництві труб та коліс для залізничного транспорту. Основна виробнича діяльність ведеться в Україні, штаб-квартира розташована у місті Дніпро.

 

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів.

Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати і мотивувати людей займатися бігом.