• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер

Новини

21.05.2019

Безкоштовна екскурсія Дніпром для учасників 4th Interpipe Dnipro Half Marathon

25 травня напередодні 4th Interpipe Dnipro Half Marathon організатори компанія Run Ukraine спільно з Туристичним Інформаційним Центром м. Дніпро підготували безкоштовну екскурсію для  учасників забігу!

 

Ми хочемо подарувати вам натхнення перед стартом, тому пропонуємо знайомство з найромантичнішим та водночас, найзагадковішим місцем у Дніпрі. Віктор Єкшов, він же пан Мандрівник, запрошує вас на прогулянку Січеславською набережною, яка є найдовшою в Європі. Ця частина міста оповита історіями та легендами, про які ви неодмінно дізнаєтесь продовж екскурсії. Також, ваш вечір прикрасить неймовірний вид фонтанів Дніпра. До речі, радимо вам скористатися Кулею Бажань на Фестивальному причалі – хтозна, яка там в неї магічна сила?

 

Початок екскурсії – 25 квітня о 17:50.

Збір учасників біля місця старту поряд з ТЦ “Пассаж”, завершення – на Фестивальному причалі.

Тривалість екскурсії  – 2 години.

 

Важливо! Екскурсія безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Нагадуємо, що екскурсія відбудеться вже цієї суботи, тож не зволікайте і реєструйтесь на екскурсію вже зараз!

 

Реєстрація 

 

Команда Run Ukraine бажає вам гарних вражень та  яскравих емоцій! До зустрічі на старті 4th Interpipe Dnipro Half Marathon!