До старту
залишилось
sponsor
  • Генеральний медіа-партнер
  • Титульний спонсор
  • Офіційний водний партнер
  • Партнер дистанції
До старту
залишилось
sponsor

Новини

24.09.2020

Амбасадорами 5th INTERPIPE DNIPRO HALF MARATHON ONLINE стали Максим Дурдас і Катерина Хрузіна

 

Біг у 2020 році став іншим. Він перейшов у онлайн-формат і став не лише спортом, а й активною медитацією, способом побороти депресію й позбавитися від негативних думок, інструментом фізичного й духовного вдосконалення. Тому й амбасадорами бігових заходів Ukrainian Majors Running League Online 2020 стали не професійні спортсмени, а бігуни-любителі, які прийшли до бігу завдяки життєвим обставинам.

 

Амбасадорами 5th INTERPIPE DNIPRO HALF MARATHON ONLINE стали співак і фронтмен гурту «Клей Угрюмого» Максим Дурдас та танцюристка і учасниця проекту «Танцюють Всі 2» Катерина Хрузіна.

 

Максим Дурдас — яскравий приклад того, як легко з далекої від бігу людини перетворитися на бігового активіста просто спробувавши одного разу взяти участь у забігові. До речі, цим першим забігом був старт на 10 км у Дніпрі, на INTERPIPE DNIPRO HALF MARATHON. Саме тоді Максим зрозумів, що біг у його житті всерйоз і надовго.

Минулого року співак здолав усі 6 стартів і став фінішером Бігової Ліги. Планує прийняти цей виклик і цьогоріч та взяти участь у всіх п’яти онлайн-забігах Бігової Ліги Українських Мейджорів.

 

«У житті ми часто стикаємося з різними проблемами. І знаєте, завдяки бігу я зрозумів, що найкраще рішення цих проблем — просто втекти від них🙃. Поясню. Саме біг допомагає мені вирішити проблеми. Під час пробіжки я розбираю й аналізую ту чи іншу проблему. І коефіцієнт корисної дії під час такого аналізу значно вище, ніж тоді, коли ти сидиш і думаєш, “а що ж робити?”. Просто спробуйте якийсь час прокидатися й пробігати хоча б 3 км щодня, і ви помітите, наскільки швидше й простіше вирішуватимуться задачі, а ви будете ставати більш продуктивними. Після цього, я впевнений, ви закохаєтеся в біг так само, як і я. І будете бігати в різних куточках нашої країни та світу. І будете встановлювати власні маленькі рекорди!»коментує Максим Дурдас.

 

Біг відтепер — це процес, наділений багатьма сенсами. Недарма компанія Run Ukraine обрала головним меседжем комунікаційної стратегії слоган «Біг зі змістом».

 

У 2020 році організатори пропонують кожному знайти свій сенс, змінюватись на краще, прославляти Україну, робити добрі справи й писати власну бігову історію.

 

А про що біжиш ти?

 

 

 

Давай #бігтиразом онлайн!