• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер

Для ЗМІ

27.03.2018

3rd INTERPIPE Dnipro Half Marathon – головна бігова подія Дніпра!

20 травня вже втретє поспіль у Дніпрі відбудеться масштабна бігова подія 3rd INTERPIPE Dnipro Half Marathon. Захід вже став традиційним і одним із найбільших півмарафонів України, організатором якого вже третій рік поспіль виступає компанія Run Ukraine. Всі учасники гарантовано отримують приємні емоції, гарний настрій та нові знайомства.

Вже другий рік поспіль співорганізатором події виступить біговий клуб “Start Dnipro” – спортивне спільнота нової формації, яке пропагує здоровий спосіб життя та закликає суспільство покращувати своє життя завдяки спорту та є яскравим прикладом місцевої бігової спільноти в Україні.

«У Дніпрі нашим стратегічним партнером виступає клуб «Start Dnipro», ми маємо підтримку в особі Президента клубу, а тепер і Президента Федерації легкої атлетики Марини Філатової та всієї команди. Наша подія – це симбіоз цілей міста, федерації, бізнесу і громадськості, нам усім важливо розуміти цілі і завдання один одного та бути підтримкою», – коментує Дмитро Черніцький.

«Ще кілька років тому бігуни не мали можливості брати участь у подібних заходах у нашому місті. На сьогодні Біговий клуб «Start Dnipro» – найбільший не тільки в Дніпрі, а й в Україні, а Федерація легкої атлетики міста розвивається найдинамічніше в країні. Чим більше буде таких стартів як Interpipe Dnipro Half Marathon, тим більше людей ми зможемо мотивувати займатися спортом, і дамо можливість професійним спортсменам проявити себе і показати високі результати», – розповідає Президент Федерації легкої атлетики Марина Філатова.

Цього року 3rd INTERPIPE Dnipro Half Marathon стане наймасовішою регіональною подією в Run Ukraine Running League 2018. У події візьмуть участь близько 3 000  учасників та 15 000 глядачів, переможці розділять між собою головний приз у розмірі 65 0000 гривень. 3rd INTERPIPE Dnipro Half Marathon – це чудова можливість перевірити свої здібності та поставити нові рекорди. Всі охочі зможуть безкоштовно взяти участь у підготовчих заходах, що будуть проходити  напередодні півмарафону.

Генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький розповідає про організацію бігової події: «У цьому році наша підготовча програма охопить обласні міста Дніпропетровської області, такі як: Дніпро, Кам’янське, Нікополь та Новомосковськ. Спільно з обласною федерацією легкої атлетики, а також територіальними федераціями та міськими адміністраціями міст ми будемо проводити відкриті тренування, лекції, відбіркові старти та тестові забіги Long Training, які пройдуть напередодні Interpipe Dnipro Half Marathon.
Розвиток спортивно масової культури – це так само один зі стратегічно важливих аспектів титульного спонсора компанії ІНТЕРПАЙП. Разом ми будуємо здорове суспільство і створюємо події європейського рівня.»

Приходь випробувати власні сили, отримати незабутні емоції, зустрітися з однодумцями та долучитися до здорового способу життя. Зроби перший крок у потрібному напрямку і побачиш як зміниться твоє життя.

У програмі півмарафону заплановані три індивідуальні забіги на дистанціях: 21,0975 км, 5 км, та 2 км. У 2018 році вперше пройде естафетний забіг: 1х10 км + 1х11,0975 км та естафета для чотирьох учасників: 3х5 км + 1х6,0975 км. Традиційно організатори півмарафону пропонують маленьким учасникам вийти на старти дитячих забігів: 1 000 м, 500 м та 100 м. Участь для дітей у події на цих дистанціях безкоштовна.

Реєструйся на 3rd Interpipe Dnipro Half Marathon 2018 та стань частиною бігової України!

 

Титульний спонсор: ІНТЕРПАЙП

Організатор: Run Ukraine

Cпіворганізатор: Strat Dnipro