• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер

Про захід

Чим швидше бігти, тим ближча мета! Дніпропетровськ приєднується до глобального марафонського руху! 22 травня 2016 р. місто стане столицею спортивного життя України – тут вперше відбудеться справжнє свято бігу, INTERPIPE Dnipro Half Marathon. Перейнявши найкращі надбання світових марафонів та київського, що відбувся вже вшосте, Дніпропетровськ впроваджує власний стандарт бігових змагань.

Півмарафон у Дніпропретровську – це:

Однак сам забіг – це лише половина справи! Любителі руху зможуть долучитися і до супровідних заходів. Готуватися до півмарафону допомагатимуть кваліфіковані тренери, які з 30 квітня, за місяць до вирішальної дати, почнуть працювати з тими, хто зголосився випробувати свої сили на INTERPIPE Dnipro Half Marathon. Бажаючі отримають відповіді на всі питання, а також зможуть взяти участь у трьох безкоштовних тренуваннях у рамках Open Run Day. Крім того, перед забігом, 20–21 травня, відбудеться масштабна спортивна виставка Dnipro Sport Expo. Заходьте по одяг та екіпіровку і не поспішайте додому: на вас чекатимуть тренування, майстер-класи та інші заходи!

Кинути виклик своїм розуму та тілу, зустрітися з однодумцями, що люблять швидкість та злагоджену роботу м’язів, бути здоровим та сильним – реєструйтеся INTERPIPE Dnipro Half Marathon і отримайте все це та навіть більше!