• Генеральний медіа спонсор
  • Генеральний медіа спонсор
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Титульний спонсор
  • Генеральний медіа спонсор
  • Партнер
  • Офіційний хронометрист
  • Фітнес партнер
  • Офіційний спортивний партнер

Подарунковий сертифікат

Дарувати подарунки та приносити людям радість – це щастя. Хочеш здвивувати своїх рідних та близьких – подаруй їм емоції. Емоції перемоги, ейфорії та приливу ендорфінів. Ми підготували для вас подарункові сертифікати на забіги Run Ukraine Running League 2018, стань частиною бігового руху України.

 

Власник подарункового сертифікату отримує:

Напевно, ви вже знаєте, хто отримає від вас такий цінний подарунок. Подумайте, вулицями якого міста України ваш друг захоче пробігти та оберіть відповідний сертифікат

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

КРОК 1
ОБЕРІТЬ forward

Ми пропонуємо 3 варіанта подарункових сертифікатів

КРОК 2
ПРИДБАЙТЕ forward

Придбати Подарунковий сертифікат можна в нашому інтернет магазині за  посиланням: http://runukraine.org/shopping або на сторінці нижче.

КРОК 3
ОТРИМАЙТЕ forward
Сплачений Подарунковий сертифікат ви зможете отримати в офісі Run Ukraine за адресою: вул.Дмитрівська 52 Б (офіс 60) з 10.00 до 18.00. Також ви можете замовити доставку у відділення Нової пошти. 

Увага!
Вартість доставки НЕ входить у вартість сертифікату.
КРОК 4

ДАРУЙТЕ

Увага! Подарунковий сертифікат без активації недійсний. Важливо попередити друга про необхідність проходження процедури реєстрації на сайті.

 

ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ RUN UKRAINE*

*Факт придбання сертифікату підтверджує, що Ви ознайомились та погодились з дотриманням правил ОБІГУ ПОДАРУНКОВИХ СЕРТИФІКАТІВ RUN UKRAINE. Використання сертифікату можливе лише на умовах Правил ОБІГУ ПОДАРУНКОВИХ СЕРТИФІКАТІВ RUN UKRAINE.

Подарунковий сертифікат 21.0975 км Nova Poshta Kyiv Half Marathon Подарунковий сертифікат 21.0975 км Interpipe Dnipro Half Marathon Подарунковий сертифікат на дистанцію 21.0975 км Grand Prix Lviv Half Marathon
800 грн 610 грн 610 грн
Придбати Придбати Придбати
Подарунковий сертифікат 21.0975 км Odesa Half Marathon Подарунковий сертифікат 21.0975 км Wizz Air Kyiv City Marathon Подарунковий сертифікат на дистанцію 42.195 км Wizz Air Kyiv City Marathon Подарунковий сертифікат на дистанцію 21.0975 км Zaporizhstal Half Marathon
610 грн 650 грн 720 грн 560 грн
Придбати Придбати Придбати Придбати

Ознайомитись з правилами ОБІГУ ПОДАРУНКОВИХ СЕРТИФІКАТІВ RUN UKRAINE