• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер

Пейсмейкери

Півмарафон – це хороша перевірка вашої бігової готовності. Близько півтори тисячі бігунів від новачків до професіоналів будуть долати цю дистанцію на 4th Interpipe Dnipro Half Marathon.

Пейсмейкер – це досвідчений бігун, що виходить на дистанцію разом з усіма учасниками забігу, проте його головною задачею є задавання оптимального бігового темпу – ритму, котрий допоможе учасникам гарантовано прийти до фінішу в установлений час.

 

Знайомство з командою «пейсмейкерів»:

Пейсмейкери 1:29

 

Горбань Володимир

Клуб: Run Base Kyiv

 

Побажання учасникам:

Швидких ніг і блискучих перемог!

Туруй Олександр

Клуб: KM Running Club

 

Побажання учасникам:

Головне ніколи не лінуватись і тоді всі цілі будуть досягнуті!

 

Пейсмейкери 1:39

Вікторов Олександр

Клуб: КЛБ “Білоцерківський марафон”

 

Побажання учасникам:

Отримувати насолоду від бігу, досягати гарних результатів і перемог над собою.

Ліщук Дмитро

Клуб: КЛБ “Білоцерківський марафон”

 

Побажання учасникам:

Будьте впевнені в собі та своїх можливостях. Ви можете більше, ніж собі думаєте! Отримайте задоволення від забігу! Бажаю всім перемог над собою та оновлення рекордів!

Пейсмейкери 1:49

Тимченко Леонід

Клуб: RunBaseKyiv

 

Побажання учасникам:

Бажаю отримувати задоволення від участі у змаганнях!

Азарова Олександра

Клуб: Run Base Kyiv

 

Побажання учасникам:

Нехай фініш на дистанції напівмарафону стане яскравим діамантом у діадемі життєвих досягнень

Пейсмейкери 1:59

Коваленко Виталий

Клуб: Start Dnipro

 

Побажання учасникам:

Тільки серйозне ставлення до тренувань може принести позитивний результат. Тренуйтеся і буде вам радість!

Ніколаєв Віталій

Клуб: Run Base Kyiv

 

Побажання учасникам:
Біжіть у своє задоволення, насолодіться кожним кроком

Пейсмейкери 2:09

Пугач Владислав

Клуб: Team 165

 

Побажання учасникам:

І все на світі треба пережити, І кожен фініш – це, по суті, старт, І наперед не треба ворожити, І за минулим плакати не варт.

Харчик Валерія

Клуб: KuzinTeam

 

Побажання учасникам:
Нехай забіг принесе більше, ніж очікуєте!

Пейсмейкери 2:19

Романченко Вікторія

Клуб: Sparta Runners Club

 

Побажання учасникам:

Бажаю кожному мати жагу до життя та прагнення своє захоплення спортом перетворити на стиль життя.

Жученко Олександр

Клуб: КДЮСШ №1 ХАРКІВ

 

Побажання учасникам:
Бажаю всім учасникам Забігів Running League: любити спорт, займатися бігом, бігати в своє задоволення. Та на кожному етапі Running League ставити мету і впевнено її виконувати.

Поради, як обрати «пейсмейкера»:

  1. Не помиліться із вибором свого темпу.

Завдання пейсмейкерів просте – підтримувати заданий темп протягом усього забігу. Але бігуни повинні належним чином оцінити свій потенціал. “Не помиліться з вибором свого темпу”, – повторює Домінік Шовельє, бронзовий призер чемпіонату Європи 1990 року. Перед змаганнями варто проконсультуватися із тренером щодо вашої фізичної форми та можливостей.

  1. Перед стартом

На Київському півмарафоні традиційно буде два пейсмейкери для кожного темпу. Пейсмейкери будуть супроводжувати учасників на 1:29, 1:39, 1:49, 1:59, 2:09 та 2:19 хв. У стартовому коридорі їх буде легко впізнати через прапори із написом фінішного часу за спинами пейсмейкерів. “Коли ви входите в стартовий коридор, одразу рухайтеся просто до них”, радить легенда французького марафону Домінік Шовельє. “Не панікуйте. Вам не потрібно міцно за них триматися — вони нікуди не полетять!”

  1. Вибір правильного темпу

Після старту необхідно негайно знайти «пейсмейкерів» з повітряними кульками і постійно тримати їх в полі зору, залишаючись на приблизно 20-30 метрів позаду них. Намагайтеся не відставати: на те, щоб їх наздогнати, завжди потрібно витратити більше зусиль, а це може завдати шкоди пізніше. Переконайтеся протягом перших кількох кілометрів, що це саме той темп, який ви планували підтримувати.  А потім — просто слідуйте за пейсмейкером, думайте про напої і насолоджуйтеся бігом

  1. Коли темп занадто швидкий…

Цілком можливо, що майже відразу після початку забігу ви зрозумієте, що цей темп зашвидкий для вас. “Не втрачайте часу марно”, попереджає Домінік Шовельє, чотириразовий чемпіон французького марафону. “Якщо ви почали відхилятися від графіку, варто сповільнитися і поступово перейти на темп, який вас влаштовує.” Краще закінчити забіг самому або разом з іншими бігунами, ніж намагатися слідувати за пейсмейкерами. «Шошо» жартує: “Не чекайте чверть години на узбіччі, поки не з’явиться інший пейсмейкер!”

  1. Якщо це (справді) занадто легко

Іноді ваші ноги знаходяться в кращій формі, ніж ви думали, і темп пейсмейкера видається трохи млявим. Чи слід прискорюватися?  “Так, це можна зробити”, визнає Домінік Шовельє. “Але прослідкуйте, щоб не зробити це занадто рано.” Врешті решт, пейсмейкери – це ідеальні метрономи. Вони можуть дати безцінні навички управління своїми зусиллями, особливо менш досвідченим бігунам. Найкраща порада, як правило, полягає в тому, щоб слідувати їх ритму.