• Генеральний спортивний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер

6-й ІНТЕРПАЙП ДНІПРОВСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021 відбудеться в онлайн-форматі

Через погіршення епідемічної ситуації у Дніпрі 6-й ІНТЕРПАЙП ДНІПРОВСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021, який заплановано на 14 листопада, відбудеться в онлайн-форматі.

 

Сьогодні ситуація в регіоні дуже складна і лише погіршується, тому влада міста заборонила проведення заходу, не дивлячись на те, що Кабінет Міністрів України дозволив проводити масові спортивні заходи на відкритому повітрі в умовах карантинних обмежень для вакцинованих громадян.

 

Безпека та здоров’я учасників — наш головний пріоритет, тому 6-й ІНТЕРПАЙП ДНІПРОВСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021 цьогоріч відбудеться онлайн.

 

Кожен учасник, зареєстрований на 6-й ІНТЕРПАЙП ДНІПРОВСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021, зможе подолати свою дистанцію 13 21 листопада у будь-якому місці. Саме протягом цих днів учасник повинен подолати обрану дистанцію. Час, маршрут і місце забігу учасник обирає самостійно.

 

Кожному зареєстрованому учаснику ми повернемо 150 грн на кешбек-рахунок в Run Ukraine.

 

Увага! Реєстрацію на 6-й ІНТЕРПАЙП ДНІПРОВСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021 не можна перенести на наступний рік.

 

Стартовий пакет з медаллю та стартовим номером кожен учасник, (який зареєструється до 9 листопада), отримає Новою поштою напередодні заходу. Учасники, зареєстровані під час пізньої реєстрації (після 9 листопада), отримають стартовий пакет після заходу.

 

Після забігу потрібно надіслати скрін пробіжки з програми-трекера або посилання на особистий кабінет на пошту [email protected] протягом трьох днів після забігу. Після підтвердження результатів ми надішлемо тобі диплом фінішера з персональним часом. 

 

У кожного цілі різні, але нас об’єднує спільна любов до бігу. Тож давай #бігтиразом онлайн!

 

Реєстрація на 6-й ІНТЕРПАЙП ДНІПРОВСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021 триває на сайті: interpipe.dniprohalfmarathon.org

 

Наявні дистанції:

21 км

10 км

4.2 км

Ветеранська десятка
Командний забіг 4х10 км
Командний забіг 4х21.0975 км
Командний забіг 2х21.0975 км
Естафета 3х5+1х6.0975 км

Дитячі забіги (100 м, 500 м, 1000 м)

 

Нагадаємо, 6-й ІНТЕРПАЙП ДНІПРОВСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021 — завершальний, п’ятий етап Бігової Ліги Українських Мейджорів 2021 від Run Ukraine.

 

Цього року Бігова Ліга включає п’ять заходів:

 

Організатор — Run Ukraine

Титульний партнер — ІНТЕРПАЙП

Бережіть себе та близьких!