• Генеральний медіа спонсор
  • Генеральний медіа спонсор
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Титульний спонсор
  • Генеральний медіа спонсор
  • Партнер
  • Офіційний хронометрист
  • Фітнес партнер
  • Офіційний спортивний партнер

Long Training Dnipro 06.05.2018

06 травня любителі бігу перевірили свою підготовку до 3th INTERPIPE Dnipro Half Marathon на тестовому забігу Long Training в Дніпрі.

У програмі було три дистанції: 5, 10 та 15 км. Цього разу також результати Long Training фіксувалися за допомогою електронної системи хронометражу.

15 км

PlaceBibNameYoBGenderClubLaps5 км5-10 км10-15 кмFinishTempo
Female
1.1637Anastasiia Kurchenko1989f(Дніпро)322:17.0423:45.1724:47.431:10:49.634:43
2.1692Наталя Сіненченко1983f(Дніпро)324:21.1125:20.9926:23.631:16:05.715:04
3.1646Елена Токовая1985f(Дніпро)326:29.1026:13.9126:01.941:18:44.955:14
4.1688Анна Соколенко1989fDneprRun325:28.9126:01.8127:39.611:19:10.325:16
5.1700Юлія Чорна1985f(Дніпро)325:41.1827:27.3528:03.021:21:11.545:24
6.1644Елена Кучер1977f(Дніпро)325:22.0628:17.7628:55.011:22:34.825:30
7.1508Первина Алиева1999fDneprRun326:10.6228:29.6328:41.311:23:21.565:33
8.1613Anastasia Nagornaya1988f(Дніпро)327:06.8628:28.1429:04.381:24:39.375:38
9.1610Вероника Елисеева1981f(Дніпро)328:17.1128:43.1627:53.171:24:53.435:39
10.1510Оксана Пинскер1980f(Орлівщина)327:24.1228:48.9428:54.681:25:07.735:40
11.1697Irina Kuvaldina1975fSota Team/Start Dnipro328:19.1828:55.2729:15.961:26:30.395:46
12.1696Mari Filon1992fSota Team/Start Dnipro328:19.3428:55.1129:16.241:26:30.675:46
13.1512Тетяна Велика1998f(Камянське)326:55.5630:47.8230:51.791:28:35.175:54
14.1550Марина Рябченко1993f(Новомосковськ)328:13.1229:53.6130:47.951:28:54.675:55
15.1648Elena Iaremenko1991f(Дніпро)329:38.6130:21.3530:57.091:30:57.056:03
16.1653VALERIA CHERNOUS1991fS N A T CH329:21.2131:05.4130:36.021:31:02.636:04
17.1674Наталья Левченко1973f#Побігли329:36.9332:02.4431:15.061:32:54.426:11
18.1629Ганна Ібрагімова1981f(Дніпро)329:27.6932:35.3333:38.511:35:41.526:22
19.1621Ірина Голуб1991f(Дніпро)331:13.3133:21.9831:36.411:36:11.696:24
20.1608илона филимонова1982f(dnipropetrovsk)331:12.4833:14.3833:00.461:37:27.316:29
21.1631Юлия Еремейченкова1970f(Дніпро)332:07.8533:56.8832:36.911:38:41.646:34
22.1619Olena Yakub1973fKP BURO331:12.5934:16.0433:34.691:39:03.326:36
23.1602Мария Смородина1988f(Дніпро)331:19.0633:52.9834:25.211:39:37.246:38
Male
1.1638Владимир Хандрюк1982mDneprRun319:45.8120:17.1620:48.621:00:51.584:03
2.1640Сергей Мойся1991mМК RunOK321:07.0521:02.2921:02.101:03:11.434:12
3.1513Ростислав Мартюшенко1984m(Днепр)321:08.2120:37.2121:54.461:03:39.884:14
4.1689Євген Пініч1982mINTERPIPE320:20.1321:27.3421:59.321:03:46.784:15
5.1687Дмитро Кравченко1983mDneprRun321:08.3521:28.8922:11.351:04:48.584:19
6.1691Олександр Лук'яненко1985m(Дніпро)321:17.1921:53.3821:51.611:05:02.174:20
7.1509Микита Насонов1996m(Кам'янське)323:08.2122:22.4121:03.781:06:34.384:26
8.1625Игорь Крупнов1966m668 ООСпН322:00.2222:37.3622:02.051:06:39.614:26
9.1615Георгій Охріменко1990m(Дніпро)322:17.4422:25.9022:07.381:06:50.714:27
10.1662Александр Цуканов1983mDneprRun322:16.5121:57.4522:42.701:06:56.654:27
11.1655Сергій Суровцев1965mMK "RunOK"321:47.8222:46.7023:31.651:08:06.164:32
12.1553Евгений Мильченко1974m-323:29.2223:32.3021:40.281:08:41.794:34
13.1678Dima Troshkin1978mSota Team/Start Dnipro323:35.0822:44.2022:37.871:08:57.134:35
14.1683Denys Kastasov1981mSOTA TEAM DNEPR323:35.2822:45.0722:37.351:08:57.694:35
15.1659Александр Авраменко Ст.1951mDneprRun323:34.5122:38.9923:18.461:09:31.954:38
16.1677Артем Лачугин1975mDneprRun322:50.2023:59.5724:10.341:11:00.114:44
17.1675Олександр Храмцов1979m(Дніпро)323:07.8123:33.1324:42.541:11:23.474:45
18.1686Denis Mukha1990m(Дніпро)322:08.7424:46.5526:12.581:13:07.874:52
19.1695Vladyslav Filon1986mSota Team/Start Dnipro323:03.8423:19.3026:55.271:13:18.394:53
20.1680Вiталiй Столяров1971mSota Team/Start Dnipro324:19.9724:25.2824:34.691:13:19.934:53
21.1600Oleg Smirnov1980mInterpipe324:08.0824:53.5225:05.231:14:06.824:56
22.1657Максим Комар1982mDneprRun322:55.7024:53.3826:36.191:14:25.264:57
23.1606Руслан Стольберг1972mSota Team/Start Dnipro325:41.2625:10.6325:00.991:15:52.875:03
24.1649Сергій Зіхур1975m(Дніпро)324:08.2425:53.1026:24.771:16:26.105:05
25.1676Євгеній Пахомов1964m#Побігли324:39.3824:57.6626:49.731:16:26.755:05
26.1624Sergey Kuzmenko1979mInterpipe324:55.9025:22.9426:41.341:17:00.175:08
27.1620Дмитро Широкожухов1982mFun Runners325:36.1125:58.9625:55.611:17:30.675:10
28.1556Юрій Кифорук1981m(Дніпро)322:47.9528:20.1426:40.301:17:48.385:11
29.1511Денис Ярошевський1996m(Камянське)321:45.8227:17.5229:10.431:18:13.765:12
30.1668Борис Вдаха1984m(Дніпро)325:27.9326:01.4926:48.341:18:17.755:13
31.1501Артур Гончаров1985m(Кам'янське)325:37.9425:37.3827:12.011:18:27.325:13
32.1679Volodymyr Karpechenko1974mSota Team/Start Dnipro326:28.9626:14.0526:01.941:18:44.955:14
33.1641Artem Merkelov1991m(Дніпро)326:02.3927:10.4426:34.561:19:47.385:19
34.1626Денис Жадько1985m(Василівка)323:54.5027:07.1428:53.291:19:54.925:19
35.1672Степан Чмирь1975m(Дніпро)326:55.5626:39.8726:26.511:20:01.945:20
36.1656Карен Егян1983m(Дніпро)326:58.9925:51.7927:25.971:20:16.745:21
37.1636Дмитрий Ивченков1978mSota Team/Start Dnipro328:15.5626:28.7726:04.251:20:48.575:23
38.1516Вадим Рубливський1970m(Дніпро)325:01.9628:03.4827:43.541:20:48.975:23
39.1557Александр Радченко1984mDneprRun328:15.5526:29.9726:05.671:20:51.185:23
40.1622Виталий Делов1992mSota Team/Start Dnipro328:15.8726:28.5526:07.111:20:51.515:23
41.1690Oleg Bogovenko1989m(Дніпро)325:43.5226:45.3028:58.561:21:27.365:25
42.1607Михайло Коваленко1980m(Дніпро)327:02.3227:30.4227:17.871:21:50.605:27
43.1616Сустав Вячеслав1972mDneprRun323:50.3827:55.1330:06.391:21:51.895:27
44.1671Владимир Борзов1957mКБ"Южное"326:01.2328:00.1128:14.491:22:15.825:29
45.1612Олександр Лещенко1975m(Дніпро)328:09.4927:36.9126:31.241:22:17.635:29
46.1633Петро Панченко1985mSota Team/Start Dnipro327:07.1927:47.3727:40.031:22:34.575:30
47.1623Алексей Зарубин1993mAMC Bridge327:07.0427:47.7427:44.271:22:39.055:30
48.1515Антон Пивень1986m(Дніпро)327:15.0627:04.6528:41.581:23:01.295:32
49.1645Stanislav Kazantsev1989m(Дніпро)327:22.0527:43.5927:58.511:23:04.145:32
50.1604Константин Абраменков1980m(Дніпро)327:59.2726:42.4828:26.451:23:08.195:32
51.1642Виталий Машкара1979m(Дніпро)326:14.1427:48.2629:20.351:23:22.755:33
52.1632Андрій Кучеренко1972mDneprRun329:37.3728:06.2227:10.421:24:53.995:39
53.1552Igor Oleynik1984m(Дніпро)329:31.4928:35.5427:22.881:25:29.905:41
54.1551Роман Ольховик1980m(Новомосковськ)325:23.8428:34.1932:50.661:26:48.675:47
55.1661Михаил Килимник1996m(Дніпро)329:23.8729:36.6529:26.461:28:26.975:53
56.1684Олег Притула1974m(Дніпро)330:18.0130:01.3129:12.951:29:32.255:58
57.1685Anton Poliakov1992mSportPatrol331:08.6332:42.6626:42.781:30:34.066:02
58.1667Денис Журавель1992m(Дніпро)331:08.1932:41.8926:44.191:30:34.266:02
59.1504Владіслав Саматов1990m(Кам'янське)332:37.9731:40.1627:18.471:31:36.596:06
60.1669Андрей Смородин1978mSota Team/Start Dnipro331:19.0533:52.8026:24.921:31:36.776:06
61.1652Дмитро Муляр1972m(Дніпро)331:13.5731:26.1529:20.911:32:00.626:08
62.1699Олег Чубченко1977mSota Team/Start Dnipro330:36.2331:35.8831:20.961:33:33.066:14
63.1665Дмитрий Улицкий1983m(Днепропетровск)326:28.2831:46.9736:25.411:34:40.666:18
64.1601Dmytro Chaika1986m(Dnipro)331:13.0733:22.2631:12.851:35:48.186:23
65.1611Никита Васецкий1994m(Дніпро)331:13.0832:44.2233:29.981:37:27.266:29
66.1603Ruslan Buryak1976m(Дніпро)330:13.1435:02.1736:40.411:41:55.716:47

10 км

PlaceBibNameYoBGenderClubLaps5 км5-10 кмFinishTempo
Female
DNQ1127Olga Rubinchyk1988f(Дніпро)232:07.9714:17.7846:25.744:38
11105Oleksa Gryshyna1990fHyperteam224:55.9222:25.5147:21.424:44
21004Анна Гунченко2001f(Камянське)223:08.6026:08.9449:17.534:55
31157Татьяна Булгакова1975f(Дніпро)223:37.9826:27.6850:05.655:00
41148Олександра Демяник1984fКБ "Південне"227:16.8226:13.5253:30.335:21
51164Ксения Фощий1984fDneprRun226:57.5527:13.9154:11.455:25
61150Полина Полуэктова1984fSota Team/Start Dnipro228:08.4226:35.7954:44.205:28
71107Світлана Криворучко1985f(Дніпро)227:25.4927:37.7755:03.255:30
81125Мария Колесник1991f(Дніпро)229:00.0730:11.7859:11.845:55
9.1145Катерина Коваль1985f(Дніпро)230:11.7131:16.281:01:27.986:08
10.1003Христина Мартиненко2001f(Камянське)228:12.8334:20.121:02:32.956:15
11.1130Олена Грошелева1981f(Дніпро)230:37.3633:17.041:03:54.406:23
12.1108Alyonka Kvachova1992f(Дніпро)231:13.3933:22.081:04:35.476:27
13.1143Nina Protasova1992f(Дніпро)231:04.2934:13.821:05:18.106:31
14.1144Olga Shtefan1992f(Дніпро)233:05.8734:25.861:07:31.736:45
15.1011Тамара Дулина1985f(Дніпро)232:46.4134:57.841:07:44.256:46
16.1162Виктория Руфанова1984fDneprRun234:14.9236:24.631:10:39.557:03
17.1131Nataliia Gavrilenko1988f(Дніпро)234:21.3836:18.371:10:39.747:03
Male
1.1008Олександр Картавий1998m(Камянське)220:58.1120:11.9541:10.064:07
2.1007Вячеслав Видря1984m(Камянське)221:25.0522:03.5843:28.634:20
3.1006Иван Шевчик1998m(Камянське)220:57.2824:01.5044:58.774:29
4.1132Вячеслав Харченко1981m(Дніпро)222:13.7323:07.4045:21.124:32
5.1160Євген Кіяшко1997m(Дніпро)222:09.6523:19.6745:29.314:32
6.1163Денис Шкарупа1990m(Дніпро)224:01.4823:06.6647:08.134:42
7.1134Дмитро Тараба1986mHyperteam223:07.9324:06.5947:14.524:43
8.1103Дмитро Безбабний1984m(Дніпро)223:10.6424:49.1547:59.794:47
9.1635Alexander Voznyuk1972m(Днепр)223:47.3424:28.0448:15.374:49
10.1137Вячеслав Китайгора1996m#Побігли224:39.3823:55.8148:35.184:51
11.1159Anton Buzovskiy1987mArena224:43.6226:29.5651:13.175:07
12.1507Андрій Кисляк1994mЩоденник бігуна224:59.7527:40.2052:39.955:15
13.1106Михаил Сулицкий1988m(Дніпро)227:09.5425:55.1053:04.635:18
14.1104Александр Туровский1981m(Дніпро)227:00.5026:25.8453:26.345:20
15.1140Дмитрий Геннадьевич1986m(Дніпро)226:59.6526:30.1253:29.775:20
16.1149Юрий Климчик1989m(Днепр)226:13.0028:08.5454:21.535:26
17.1161Максим Коробський1993m(Дніпро)227:11.2727:26.3154:37.585:27
18.1005Сергей Неборачок2001m(Каменское)228:12.7127:09.7555:22.465:32
19.1117Валерий Скороход1978m(Дніпро)227:27.1328:52.9556:20.085:38
20.1138Иван Грицай1991m(Dnipro)228:13.1229:25.9257:39.045:45
21.1120Іван Петляков1986m(Дніпро)228:10.3729:31.9157:42.275:46
22.1147Дмитро Харченко1984m(Дніпро)229:31.7128:40.8558:12.555:49
23.1102Dima Petrov1989m(Дніпро)228:55.6930:02.1958:57.875:53
24.1119Олег Бакієв1995m(Дніпро)226:26.0433:14.4659:40.505:58
25.1111Eugene Zherebilov1990mSportlife230:17.8930:17.061:00:34.946:03
26.1146Олександр Бобель1985m(Дніпро)229:56.9131:51.331:01:48.246:10
27.1514Сергій Гусев1969m(Дніпро)229:49.7734:13.431:04:03.196:24
28.1124Роман Муха1979m(Дніпро)230:42.2334:30.571:05:12.796:31
29.1101Михаил Пушкарь1986m(Dnipro)228:00.3338:27.031:06:27.356:38
30.1009Михаил Белекер1983m(Дніпро)232:46.8034:57.901:07:44.696:46

5 км

PlaceBibNameYoBGenderClubLapsFinishTempo
Female
1.5162Виктория Рожкова1978fSOTA TEAM DNEPR121:14.944:14
2.5191Катерина Шевцова1994fSota Team/Start Dnipro122:41.544:32
3.5101Євгенія Овчаренко1985fSOTA TEAM DNEPR124:04.954:48
4.5226Анна Цуркан1988f(Дніпро)124:37.964:55
5.5221Інна Левченко1984f(Дніпро)125:45.445:09
6.5050Інна Козуб1962f(Новомосковск)127:29.085:29
7.5010Лилия Полич1991f(Дніпро)127:47.235:33
8.5143Оксана Топчий1989f(Дніпро)128:04.635:36
9.5178Оксана Гаращенко1993f(Дніпро)128:13.715:38
10.5188Ксенія Кислова1986f(Дніпро)128:28.175:41
11.5119Светлана Чижова1976fSota Team/Start Dnipro128:31.085:42
12.5220Olha Skrypchenko1991f(Дніпро)128:39.395:43
13.5250Юлия Стасенко1982fОранж128:49.315:45
14.5187Юлия Лактионова1976f(Дніпро)128:56.285:47
15.5209Ганна Зіміна1996f(Дніпро)129:09.115:49
16.5192Анастасия Александровна Нещеретня1997f(Дніпро)129:09.645:49
17.5193Вікторія Лесько1997f(Дніпро)129:17.465:51
18.5165Вікторія Куряча1988fDneprRun129:29.105:53
19.1100Юлія Костіна1985f(Дніпро)129:34.965:54
20.5051Діна Чешко1964f(Новомосковськ)129:38.625:55
21.5132Елизавета Дворникова2000fNike+ Run Club129:56.395:59
22.5121Тетяна Полякова1971f(Новомосковськ)130:02.686:00
23.5107Аліна Щербина1992f(Дніпро)130:22.706:04
24.5256Дарья Зоря1991f(Дніпро)130:26.206:05
25.5218Ольга Зюкова1982f(Дніпро)130:29.026:05
26.5254Ольга Малишевська1981f(Дніпро)130:58.486:11
27.5204Тетяна Яценко1986f(Дніпро)131:25.786:17
28.5006Наталья Кугай1988f(Кам'янське)131:34.966:18
29.5114Світлана Кузьміченко1975f(Дніпро)131:35.306:19
30.5176Мария Кондратова1987f(Дніпро)131:42.526:20
31.5245Maria Zagoskina1999f(Дніпро)131:59.186:23
32.5243Анастасия Загоскина1995f(Дніпро)132:14.966:26
33.5159Наталья Егян1980f(Дніпро)132:17.716:27
34.5240Наталія Черемних1981f(Дніпро)132:21.496:28
35.5210Даріна Фат1996f(Дніпро)132:21.846:28
36.5211Анастасія Воробєй1994fSport Patrol132:31.516:30
37.5214Анна Кондратьева1984f(Дніпро)132:40.566:32
38.5212Даша Манько2004f(Дніпро)133:29.006:41
39.5109Lucy Novak1982f(Дніпро)133:29.006:41
40.5248Ирина Алексеева1991f(Дніпро)134:01.446:48
41.5231Ирина Сироткина1986fAMC Bridge134:04.386:48
42.5229Наталя Гамаюн1987fAMC Bridge Running Club134:10.136:50
43.5008Олена Лапа1976f(Новомосковськ)134:31.406:54
44.5202Ольга Вечер1988fVodafone134:38.576:55
45.5207Наталiя Фурсова1986f(Дніпро)134:47.246:57
46.5118Олена Пилько1978fDneprRun134:52.266:58
47.5158Олександра Дружченко1988f(Дніпро)135:11.687:02
48.5219Катя Задорожная1993f(Дніпро)135:13.597:02
49.5168Liya Nazarenko1980f(Дніпро)135:26.207:05
50.5253Виктория Кизима2000f(Дніпро)135:36.487:07
51.5195Анастасия Гришина1995f(Дніпро)135:46.147:09
52.5011Анна Федоренко1986f(Дніпро)136:04.267:12
53.5108Svetlana Manko1979fDneprRun136:07.687:13
54.5012Єлізавета Герасимчук1995f137:19.207:27
55.5054Наталья Моногарова1978f(Дніпро)137:27.877:29
56.5259Живчикова Екатерина1989f(Дніпро)137:41.127:32
57.5194Олена Петрунько1985f(Дніпро)137:58.257:35
58.5057Анастасия Федоренко1991f(Дніпро)139:43.077:56
59.5138Людмила Майдик1955fSota Team/Start Dnipro143:32.568:42
60.5100Vera Kovtun1984f(Дніпро)145:01.099:00
Male
1.5222Чалик Сергій1971mDneprRun118:06.123:37
2.5197Євгеній Пойда1989m(Дніпро)118:12.813:38
3.5167Александр Штенгелов1988mDneprRun118:26.013:41
DNQ5002Владислав Селянкин1996mДкфв118:39.733:43
4.5144Анатолій Курячий1984mDneprRun119:09.403:49
5.5166Віталій Мененко1984m(Дніпро)121:09.204:13
6.5117Данило Букій1994m(Дніпро)121:51.004:22
7.5213Олексiй Бiсiн1987m(Дніпро)121:55.524:23
8.5186Oleksii Ryemyen1986m(Дніпро)122:04.384:24
9.5058Андрей Тищенко1976m(Дніпро)122:17.744:27
10.5014Артем Неферов1989m(Дніпро)122:38.284:31
11.5227Артём Гуторов1986m(Дніпро)122:46.544:33
12.5172Денис Азаров1988mReleyshnik122:49.284:33
13.5216Станіслав Демяник1986mWork.ua — ти зможеш все!123:03.934:36
14.5004Виталий Лебидь1999m(Кам'янське)123:12.784:38
15.5009Александр Зенченко1998m123:19.484:39
16.5196Stanislav Kyslov1986mDneprRun123:22.274:40
17.5198Володимир Шпікульов1987m(Дніпро)123:25.014:41
18.5131Алексей Бабинцев1983m#сектабегущих123:33.714:42
19.5249Євгеній Логвиненко1998mF3124:00.054:48
20.5175Ігор Шуклінов1987m(Дніпро)124:06.854:49
21.5177Олексій Чубук2000mФ3124:16.544:51
22.5153Овчаренко Дмитро1986m(Дніпро)124:32.364:54
23.5157Денис Попов1993m(Дніпро)124:37.364:55
24.5055Иван Шило2000m124:42.014:56
25.5190Олексій Степченков1992m(Дніпро)125:02.235:00
26.5185Олександр Радуль1987m(Дніпро)125:24.955:04
27.5151Александр Денисов1985m(Дніпро)125:36.005:07
28.5261Artur Molodchenko1992m(Камянське)125:49.075:09
29.5189Вадим Недрега1989m(Дніпро)125:49.275:09
30.1158Roman Salov1977m(Дніпро)126:02.155:12
31.5244Руслан Галіот1991m(Дніпро)126:03.455:12
32.5163Дмитро Едлін1989m(Дніпро)126:43.065:20
33.5201Артем Гавриленко1986mместо нахождения126:49.475:21
34.5102Олег Спирин1988m(Дніпро)126:52.145:22
35.5155Реваз Джоджуа1979m(Дніпро)127:40.255:32
36.5161Egor Payos1986m(Dnipro)128:01.915:36
37.5171Максим Гаращенко1990m(Дніпро)128:13.475:38
38.5182Ivan Rogachevskiy1984m(Дніпро)128:14.415:38
39.5105Антон Скрипник1992m128:18.185:39
40.5170Роман Гільбурд1983m(Дніпро)128:20.955:40
41.5252Rulet Rulet1978m(Дніпро)128:33.565:42
42.5239Oleh Robotko1975m(Дніпро)128:35.245:43
43.5152Евгений Шатов1980m(Днепр)129:26.905:53
44.5260Богдан Товт1989m(Дніпро)129:44.785:56
45.5056Андрей Малишевский1979m(Дніпро)130:01.846:00
46.5104Алексей Яновский1984m(Дніпро)130:22.586:04
47.5174Александр Гончаров1975m(Дніпро)130:25.426:05
48.5251Андрій Чумаченко1977m(Дніпро)130:30.766:06
49.5228Roman Skrypchenko1993m(Дніпро)130:43.316:08
50.5215Valeriy Sandulov1990mSoftServe131:14.806:14
51.5169Иван Шевчук1984m(Дніпро)131:31.286:18
52.5224Volodymyr Babenko1978m(Дніпро)133:55.396:47
53.5179Григорий Михайлов1978m(Дніпро)134:38.626:55
54.5180Антон Зимин1984mЖирный Забег134:38.686:55
55.5257Максим Рутковский1988m(Дніпро)136:59.387:23
56.5225Taras Nikolaiev1979m(Дніпро)137:10.487:26
57.5217Максим Косяк1993mСофтСерв137:10.497:26
58.5208Вадим Петрунько1988m(Дніпро)137:58.637:35